DENİZLİ BTR Görevlendirmeleri Ne oldu? (2014-2015 1.Dönem)

Kodla Büyü

externiades

Aktif Üye
Arkadaşlar..

Denizli 2014/2015 BTR görevlendirmeleri ne oldu? Haberi olan var mı?

Başvurular 8 Eylül'de bitti. Ama kaç günlerdir hiç ses seda yok. Acaba neyi bekliyorlar?

Görevlendirilmemiz böyle geciktiği için; biz de aynı şeyi yapıp okulda sadece derse girip-çıksak, başka hiç bir işe bakmasak nasıl olur?

Bizim okulda işleri geciktirme şansımız var mı sizce?

Tabii ki hayır. Ben şuan harıl harıl çalışıyorum okulun bilgisayar işlerini düzenlemek, arızaları gidermek için...

En güzeli diğer öğretmenler gibi seminer döneminde çay-kahve-muhabbet takılmak..

Çalışıyoruz diye bu şekilde muamele görüyoruz.

Hocam görevlendirmeler eğitici arkadaşlardan geçen hafta perşembe günü çıkmıştı. Şu anda muhtemelen atamada bekliyor. Oradan ne zaman çıkar onu bilen varsa bize de söylerse seviniriz...

Belki görevlendirmeniz onaylanmayacak başvurunuz değerlendirme sonucu kabul edilmeyecek, belki liseler dolmadığı için ortaokula görev vermeyecekler...

bu gibi durumları düşününce görevlendirme kağıdımı görene kadar normal dersime girip çıkardım ben olsam.

tahtakama' Alıntı:
Belki görevlendirmeniz onaylanmayacak başvurunuz değerlendirme sonucu kabul edilmeyecek, belki liseler dolmadığı için ortaokula görev vermeyecekler...

bu gibi durumları düşününce görevlendirme kağıdımı görene kadar normal dersime girip çıkardım ben olsam.

:++: :+1:

Öyle yapayım bari. Bana ne , görevlendirirlerse işleri yaparım. Yoksa karışmıycam

Denizlide görev yapan arkadaşlar. Ben Honaz ÇPLde görev yapmaya başladım. Okulumdaki bilgisayarlar için DDR Ramlere ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim. Anakartlar Gigabyte GA-8IG1000-G modeli.

Geri