Denizli BTR Görevlendirmeleri başladı.

Kodla Büyü
görevlendirmeler sadece Fatih Projesi okullarına yapılacakmış.

bütün illerde böyle mi bu sene?

hakançöllü' Alıntı:
denizli bu dönemde en son açıklayıp bayrağı kimseye devretmeyecek anlaşılan.

Denizli ne zaman en sona kaldı da hemen böyle çamur atıyorsunuz. Daha başvuru almayan iller varken biraz iddialı bir yaklaşım olmuş.

Kolemans' Alıntı:
hakançöllü' Alıntı:

Denizli ne zaman en sona kaldı da hemen böyle çamur atıyorsunuz. Daha başvuru almayan iller varken biraz iddialı bir yaklaşım olmuş.

iddia değil onun adı mübala. biraz edebiyat. nezaman geç kaldığınıda söyliyeyim. 2013-2014 eğtim öğretim yılının 2. dönemi 1-1,5 ay sonra görevlendirmeler yapılmıştı.

hakançöllü' Alıntı:
Kolemans' Alıntı:
hakançöllü' Alıntı:

iddia değil onun adı mübala. biraz edebiyat. nezaman geç kaldığınıda söyliyeyim. 2013-2014 eğtim öğretim yılının 2. dönemi 1-1,5 ay sonra görevlendirmeler yapılmıştı.

15 gün gecikme olmuştu. 15 günlük gecikmeyi 1.5 ay olarak söylemenizde güzel. Daha yeni göreve başlayan bir öğretmenin Denizli'nin nasıl çalıştığını bilmeden böyle yorumlar yapması hoş değil.

Onay tarihi 29 Eylül Salı galiba hocam. Onay tarihinden itibaren göreve başlamış sayılırsınız.

İlçe mem'den yazı bugün yarın gelir hocam. yazı geldiğinde göreve başlayabilirsiniz. İyi çalışmalar.

Geri