Denge tazminatı ile ilgili görüş , uygulanmak zorundamı yoksa amirin isteğinemi bağlı

Kodla Büyü

alpaygunes

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba

Arkadaşlar , hepimizin bildiği tenge tazminatı adaletsiliği konuusunda bir görüş yazısı ill ve ilçelere gönderildi. Bu bir emirmi yoksa il / ilçe müdürlerinin isteğinemi bırakılıyor.

Ayrıca denge tazminatını almaya devame den yerler varmı ? Sanırım bizim müdür kesmeme yanlısı ama yanlız uygulamak istemiyor.

Teşekkürler

Hocam Eğiticiler işi bırakıyor bu yüzden. İşin tadı tuzu kalmadı. Bursa'da Formatörlük bile kanunsuz bir şekilde iptal ediliyor..Tepkinizi koymazsanız bu size de sıçrar...

Bu konu yazılıp çizildikçe ortalık karışıyor...

arkadaşlar şimdi siz denge tazminatınızı gerçekten almıyor sunuz öylemi o zaman eğiticiliğin doğru dürüst bi faydası yok galibaa

ertanbadem' Alıntı:

Beni yenmek için denge tazminatını değil sol elimi kesmen gerek. :+1:

ertanbadem' Alıntı:

siz resmine inanmayın
görürseniz tanımazsınız
bu adam ertan badem olamaz dersiniz
yorum yapma sakın dünya kadar resmin var elimde veririm nete
telif hakkı falan dinlemem
basit atıf şablonu falan doldurmadan veririm nete :) :) :)

Beyler bu geyigi yapmak için daha ugun bir bölme konu açsaydınız keşke.
Böylece bende maximum sinirli halde iken size en olgun mesajı yazmak için kendimi kasmazdım.

alpay hocam bir çok il kesmiyor. ismi lazım değil afyon :) manisa kesiyor ama bu durum düzelcek hikaye değil gerçekten çalışma yapılıyor.

alpaygunes' Alıntı:
Beyler bu geyigi yapmak için daha ugun bir bölme konu açsaydınız keşke.
Böylece bende maximum sinirli halde iken size en olgun mesajı yazmak için kendimi kasmazdım.
de

Hocam kusura bakmayın Intel kitapda durduğu gibi durmuyor. Bünyeye bir girdi mi Allah esirgesin herşey olur.

Denge tazminatı ie ilgili çalışmalar olduğuna bizi inandırdı devlet baba. Bizde öyle olacağını umuyoruz

Denge Tazminatı

hocam sivas ta şuan da kesim yapılmıyor. ama anladığım kadarıyla bundan sonraları için ypılacak. çünkü gün geçtikçe kesen illeri sayısı artıyor

Re: Denge Tazminatı

milkay' Alıntı:
hocam sivas ta şuan da kesim yapılmıyor. ama anladığım kadarıyla bundan sonraları için ypılacak. çünkü gün geçtikçe kesen illeri sayısı artıyor

ilginç bir kelime kullanmış SİVASTA KESİM YAPILMIYOR... kurban bayramı günü olsaydı mesajı yanlış anlardım. :lol: :lol:

Geri