Deneme Sınavı Karşılaştırma Programı

Kodla Büyü

mugemmel

Site Gezgini
Arkadaşlar her öğrenci için ayrı ayrı deneme sınavı netlerini girebileceğim, kayıtlı tutabileceğim ve bütün denemelerdeki her dersin netlerini ayrı ayrı karşılaştırabileceğim bir program var mı acaba ? örneğin 1.denemedeki türkçe neti ile 2. denemedeki türkçe netini karşılaştırıp ne kadar artma azalma var bunu bana yazsın gibi

Arkadaşlar her öğrenci için ayrı ayrı deneme sınavı netlerini girebileceğim, kayıtlı tutabileceğim ve bütün denemelerdeki her dersin netlerini ayrı ayrı karşılaştırabileceğim bir program var mı acaba ? örneğin 1.denemedeki türkçe neti ile 2. denemedeki türkçe netini karşılaştırıp ne kadar artma azalma var bunu bana yazsın gibi
Sayın hocam aradığınız program bumudur tam olarak emin değilim ancak okulumuz rehber öğretmenine ait sitede bu tarz bir program vardı. Bakın belki işinize yarar.

http://www.rehberlikservisim.com/2018/12/ders-calisma-takip-programi/

ben Excelde hazırladım hocam ekte var . Ders ders inceleme var öğrencilerin her dersten 1 önceki denemeye göre artış varsa yeşil ve kaç net arttığı yan hücrede var. Azalış var ise kırmızı, değişim yok ise sarı oluyor.

Ekli dosyalar

• DEĞ.SINAVIOKUL KARŞILAŞTIRMA İSİMSIZ.rar
    10.6 KB · Görüntüleme: 430
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    25.2 KB · Görüntüleme: 179
Geri