Değerli Öğretmen Arkadaşlarım Yardımınızı Bekliyorum

Kodla Büyü

esariaslan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Değerli Öğretmenlerim

Erciyes Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim alanında yüksek lisans çalışmamız kapsamında 6. sınıf bilişim teknolojileri ders programını değerlendirmekteyiz. Öğretmen görüşlerine dayalı olan bu çalışmamızda bizlere yardımcı olmak ve bilimsel araştırma çalışmalarına destek vermek adına aşağıdaki linkte yer alan anketi doldurmanızı rica ederiz. Şimdiden çok teşekkür ederim

Anket: https://docs.google.com/forms/d/1XS2SkV ... =send_form

:+1:
Eğitime destek adına ben de dolduruyorum, çalışmanızda başarılar dilerim Erdem Hocam :lol:

Hocam anketteki program 8 basamaklı olan mı. Çünkü o değişeli çok oluyor.

Biltek2007 hocam yaptigimiz calismayi yeni programa gore hazirlamaya çalıştık... Yuksek lisansda bir dersimizin odevi. Anket çalışmasını yaparak anketimizin eksiklerini ortaya koymak, istiyoruz bu konuda desteklerinizi bekliyorum. .

Hocam çalışmanızda başarılar dilerim.Anketinizi doldurdum faydalı olur inşallah. Yalnız anketle ilgili şöyle bir eksiklikten bahsetmek istiyorum. Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi 5 ve 6. sınıflarda verilmektedir Ancak ders kitabı ve çalışma kitabımız yok. Türkiye genelinde durum böyle. Ders kitabı ve çalışma kitabımız olmadığından anketinden ilgili kısımları çıkarıp anketini güncellersen daha verimli bir çalışma olacağını düşünüyorum.

Saygılarımla...
İyi Çalışmalar...

Anketi doldurdum hocam. Bende izninizle görüş belirtmek istedim. Yeni programda sınıf olarak ayrım yerine Temel 1-2, orta 1-2, ileri 1-2 gibi seviyeler belirlenmiş. Kazanımlar bu çerçevede öğrenci seviyesine göre aynı sınıfta dahi farklı seviyelerde seçilebiliyor.
http://ttkb.meb.gov.tr/program2.aspx adresinde bilişim diye bir arama yaptığınızda ilköğretim, lise ve ortaokul olarak 3 sonuç vermekte. Buradan ortaokul adıyla yayınlanan en güncel olan şu anda uygulanan . Programda daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Kolaylıklar ve başarılar dilerim.

Degerli arkadaslarim düşünceleriniz icin tesekkur ederim.. Onerilerinizi dikkate alacagim.. :idea:

Halen güncel.
Formu dolduran hocalarıma teşekkür ederim. Doldurma imkanı olan hocalarımdan da biraz zaman ayırmalarını rica ederim.

Geri