Değerler Eğitimi

Kodla Büyü

seda23

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar bazı illerimizde değerler eğitimi ile ilgili projeler yürütülüyor.
Bu kapsamda her ay belirlenen tema ile ilgili çalışmalar yapılarak öğrencilere belirlenen değerin kazandırılması hedefleniyor.
Geçen sene yürüttüğümüz proje için doğruluk-dürüstlük ile tarih ve vefa bilinci değerlerine için yaptığım ufak çaptaki afişleri paylaşmak istedim; belki siz de bu sene böyle bir projeye dahil olur da kullanmak istersiniz diye... Siteye yükleyebilmek için boyutlar düşürülmüştür.

Ekli dosyalar

• 1-doğruluk dürüstlük.jpg
    1-doğruluk dürüstlük.jpg
    247.3 KB · Görüntüleme: 2,215
  • 1-tarihvefa2-001.jpg
    1-tarihvefa2-001.jpg
    324.4 KB · Görüntüleme: 2,215
Ben de bu sene Değerler Eğtimi komisyonundayım,
Paylaşım için teşekkürler :)

bu ve benzeri dokümanların psd dosyalarını da paylaşırsanız daha kolay türetilebilir hocam. Bunları da çok güzel yapmışsınız. Yalnız o değişik fontların okunurluğu konusunda biraz şüpheye düştüm. Belki küçülterecek buraya yüklediğiniz içindir.

Teşekkür ederim, omd hocam yazı fontlarının okunmasında herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor baskıda. Küçültmeden ötürü bu kanı oluşmuş olabilir.

Sağolun hocam.
Bu arada omd hocam elbette, isteyenler için geniş bir vakit dosya paylaşım sitelerinden birine psd dosyalarını ekler, bağlantısını paylaşırım.

elinize sağlık hocam, yalnız bu değerler eğitmi ile ilgili öğretmenlerden dosya hazırlamalarını istediler. elimde şuan yalnızca yıllık plan var. Bunun dışında başka ne tür belgeler bulunmalı bu dosyada?? sizden de dosya tutmanızı istediler mi? şu aralar müfettişlerin en çok dikkat ettiği şeymiş bu değerler eğitimi...

sorumluluktu bu ay bizde:) belediye kitapçık dağıtıyo burada her ayın konusuyla ilgili
paylaşımınız için tşkler

omd' Alıntı:
bu ve benzeri dokümanların psd dosyalarını da paylaşırsanız daha kolay türetilebilir hocam. Bunları da çok güzel yapmışsınız. Yalnız o değişik fontların okunurluğu konusunda biraz şüpheye düştüm. Belki küçülterecek buraya yüklediğiniz içindir.

:+1:
psd si olsaydı bir de hadisi şerif eklerdim

bu ayki konu Vatanseverlik. bunula ilgili yaptığınız projeleri paylaşabilr misiniz arkadaşlar. yada proje fikri verebilir misiniz.

Geri