Deepfreeze'i kaldıramıyorum.

Kodla Büyü

VUR4L

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Avast antivirüsü durdurmadan kurulum yapmayı denedim. Bilgisayarı başlattıktan sonra şifre sorma ekranı gelmedi. Avast uyarı verdi. Bende 2. sefere avastı durdurup tekrar kurmayı denedim yine resetten sonra şifre kısmı gelmedi. Şuan deepfreeze koruması var ama ne sağ altta gözüküyor ne kısayol tuşlarına basınca açılıyor ne de anti deepreeze ile kaldırabiliyorum. Program dosyalarında sadece bir exe dosyası var ki o da açılmıyor :( Nasıl çözerim ben bu problemi

Undeepfreeze tarzı programlar var sayın hocam. Onları bir dene istersen.

hocam , bu programı deneyin bir de. kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• deep kaldırma -pasif etme.rar
    250.8 KB · Görüntüleme: 81
kendi kurulum yaptığınız depfreeze programınızı tekrar çalıştırmayı denediniz mi hocam, bendeki deepfreeze o dosyaya çalıştırdığımda uninstall seçeneği geliyor.

yalanaşk' Alıntı:
kendi kurulum yaptığınız depfreeze programınızı tekrar çalıştırmayı denediniz mi hocam, bendeki deepfreeze o dosyaya çalıştırdığımda uninstall seçeneği geliyor.

:+1:

normalde kaldırma şekli ve en kolay yolu da budur.. denemediyseniz deneyin eminim sonuca ulaşırsınız

imece35' Alıntı:
hocam , bu programı deneyin bir de. kolay gelsin.

yalanaşk' Alıntı:

İkisi de derdime çare olmadı. Program tam yüklenmediği için bulamıyorlar.

Geri