deepfreeze simge görünmüyor

Kodla Büyü

vebmaster

Üye
arkadaşlar pc lere öğrenci imaj dvd sini yükledikten sonra deepfreeze 5.20 yüklüyorum, bilgisayar yeniden başladıktan sonra deepfreeze simgesi sistem tepsisinde gözükmüyor. ama C sürücüsünü korumaya almış, bilgi yükleyemiyorum.
deepfreeze kaldırmaya çalıştığımda deepfreeze inaktif yapın diyor.. ama simgesi yok ortada nasıl pasif hale getirecem...???

deepunfreezer ile.. indirr.com dan indirip kurduğunda rahatlıkla programı thawen durumuna geçiriyor. sonra kurduğun deepfreeze exesini çalıştır, uninstall de.
kolay gelsin.

arkadaşlar bunlarla uğraşmanıza gerek yok. benim başıma çok gelmiştir bu sorun ve her defasında hallettim aynı yöntemle ve çok basit program gerektirmez.iconun gözükmemesi çalışan uygulamaklarla olan bi çakışmadan kaynaklanıyor. yapmanız gereken şey başlat çalıştırdan msconfig diyip başlangıç a gelmeniz. ve ordan tümünü devre dışı bırak diyoruz.(korkmayın şu anda deepfireeze etkin resetllendiğinde düzelecektir.) ve başlatmadan çık diyoruz. sonra oturumu kapatıp yeniden açıyoruz.resetlemiyoruz sadece oturumu kapatıp açıyoruz . ve burada deepfireze pasif bırakılabiliyor.kaldırmakta bundan sonra oluyor zaten. inş. faydalı olacaktır. ben hep böyle yapıyorum ve her defasında başarıyorum.

teşekkür

OSMANLY abicim ALLAH RAZI OLSUN bendede böyle bir sorun vardı anlattığın gibi yaptım halloldu abicim saolasınn

hocam teşekkürler .inşallah işe yarar yarın hemen deneyeceğim.bugün kafayı yedim.ana masada "C" sürücüsüne elimi değemedim.ne yapmaya çalışsam ayıcık ısırdı elimi.İconda yoktu.

osmanly' Alıntı:
iconun gözükmemesi çalışan uygulamaklarla olan bi çakışmadan kaynaklanıyor.
hımmm.. benim de başıma geldi böyle bişey, neden acaba diyodum hep. teşekkürler..

arkadaşlar inşallah işe yarar. ben bütün bilgisayarlarda her zaman hep aynı şifreyi kullanırım. unutmam mümkün değil. fakat bugün şifremi kabul etmedi. çıldırdım. yarın deneyeceğim . çok teşekkürler.

hocam simgenin gözükmemesinin sebebi workstation uluştururken orda seçeneklerden seçmen gerekiyor gözükmesi için veya gözükmemesi için!!! Ctrl+Shift+Alt+F6 ya basayark ulaşabilirsin deep frezee ok

osmanly' Alıntı:
arkadaşlar bunlarla uğraşmanıza gerek yok. benim başıma çok gelmiştir bu sorun ve her defasında hallettim aynı yöntemle ve çok basit program gerektirmez.iconun gözükmemesi çalışan uygulamaklarla olan bi çakışmadan kaynaklanıyor. yapmanız gereken şey başlat çalıştırdan msconfig diyip başlangıç a gelmeniz. ve ordan tümünü devre dışı bırak diyoruz.(korkmayın şu anda deepfireeze etkin resetllendiğinde düzelecektir.) ve başlatmadan çık diyoruz. sonra oturumu kapatıp yeniden açıyoruz.resetlemiyoruz sadece oturumu kapatıp açıyoruz . ve burada deepfireze pasif bırakılabiliyor.kaldırmakta bundan sonra oluyor zaten. inş. faydalı olacaktır. ben hep böyle yapıyorum ve her defasında başarıyorum.

:) hocam deepfreze ile ne kadar çok sorun yaşıyorsunuz böyle

arkadaşalar bendede böyle bir sorun oldu.ama image dvd sini tekrar yükledim sorun çözüldü :)))))

bazı bilgisayarlarda güvenlik kartları çalışmıyor.deep freeze yüklemek istiyorum.ama image dvd sinden sonra kurarsam herkesin karşılaştığı sorunla karşılaşıyorum. ne yapmam gerekiyor.

normal format atınca bişey olmuyorç,.ama ben normal fprmat atmak istemiyorum.yardımcı olurmusunuz....

Re: deepfreeze sorunu... yardım...

çıldırmak üzereyim yardım!!!
deep freeze yüklemesi bitti..
reset attı..
ben de usbyi çıkardım..
sistem açıldığında generic host hatası verdi..
deep freeze simgesi gözükmüyor..
yeniden kurmaya çalışıyorum you must disable beforu you install deepfreeze gibi bi yazı çıkıyor..
yani ne kaldırıyor, ne de tam olarak çalışıyor..
imajı yeniden yüklemeye çalıştım.. bu sefer de deepfreeze c ye bi şey yazılmasına izin vermiyor!!!
msconfig i de denedim..
başlangıç listesinde deep freeze yok..
yine de devre dışı bıraktım ama işe yaramadı!!

Geri