Deepfreeze kurmuşlar ama kimse kimin kurduğunu ve şifre bilmiyor

Kodla Büyü

dmla

Aktif Üye
Arkadaşlar şu an çalıştığım okula yeni geldim ve laboratuvarın pekte iyi olduğu söylenemez ama daha büyük bir sorunumuz var.
daha önce bilgisayarlara Deepfreeze kurmuşlar ama kimse kimin kurduğunu ve ne şifre koyduğunu bilmiyor haliyle öğrenci bilgisayarlarına başka program kuramıyorum (Netsupport gibi)
tek çözüm format mı gelen teknik servis öyle dedi tüm öğrenci bilgisayrlarına atımı tek tek drive bulumu çok uzun sürecek zzaten daha çok işi var lab.
şimdiden tşk.ederim Acil yardım bekliyorum... :|

gerk yok format atmana deep freeze otomatik kladıran programlar var. ama şu an yanımda değil . google de arat bulursun. kolay gelsin

gerk yok format atmana deep freeze otomatik kladıran programlar var. ama şu an yanımda değil . google de arat bulursun. kolay gelsin

deep freeze unfreeze tarafından kaldırıllıyor ama deepfreeze programın kendi kurulumuda kaldırıyor

deepfreez programını kaldırmanın bir çok yolu var . Forumda yöntemleri söylenmişti araştırırsan bulursun

Açıklayıcı cevaplar verenlere teşekkürler bir programı deneyeyim en iyisi...
:roll:

Birde şöyle boş konu başlkları yazmasanız ne olacak. Açıklayıcı bir konu başlığı yazsanız daha iyi olmaz mı ? :x

Gezgin-®
Birde şöyle boş konu başlkları yazmasanız ne olacak. Açıklayıcı bir konu başlığı yazsanız daha iyi olmaz mı ?

sizde bu kadar sert dile getirmeseniz isteğinizi ne olacak daha iyi olmaz mı?!

peki ya deepfreeze yoksa ve kapatıp açtığımızda herşey eskisi gibi oluyorsa? şu an bu program yok. ama herşey geri geliyor.

Siz bilgisayar öğretmenisiniz. Ben okulumda vede açmış olduğum kurskarda bunu öğretmeye çalşıyorum. Forumun bir topluluk merkezi olduğunu vede anlaşılır dilde yazılması gerektiğini.

Öncelikle biz kurallara uyalım öğretmenim. Bu forum normal yoldan geçen bir forum olsa kayle almam. Burada ki insanların % 50 en az öğretmen; diğerleride öğretmen olma yolundaki öğrenci arkadaşlar. Biraz sert dil ile yazmış isem kusura bakmayın. Öyle bir setlik aklımdan geçmemişti. 8)

frarslan' Alıntı:
peki ya deepfreeze yoksa ve kapatıp açtığımızda herşey eskisi gibi oluyorsa? şu an bu program yok. ama herşey geri geliyor.

Güvenlik kartı takılmış olabilir;

Sizde bende buradakilerin ve forumun ne olduğunubildiğimize göre sorun yok öğretmenim.
:)

Haklısınız öğretmenim :) Deep frezeyi halledebildiğniz mi bari. Yoksa el atalım

Ah Öğretmenim keşke... :D
Bilgisayarlar çok eski servis bir gitti bir daha gelmedi, uğraşıp duruyorum ama cd, disket hiçbirini kullanamıyorum ağda da sorun var zaten çöktü çökecek durumdalar, projeksiyonu kücük bir kutunun içine sıkıştırmış havaya asmışlar o da 5. dk kapanıyorum yani vahimm...
Umarım hallolacak hala umut edip, birşeyler yapmaya çalışıyorum.
Teşekkür Ederim Hocam.
Bu arada NEF :D

Hocam buraya eklenen linkten indirip bir bilgisayar da deneyeyim dedim çalışmadı malesef. Netten arayıp öyle deneyeceğim artık birde...

Geri