DeepFreeze Enterprise v6.20.220.1692(deep freeze le ağ kontrolü, ana konsol programı)

Kodla Büyü
Merhabalar hocam.
Deep freeze bilgisayarın tamamına mı etki ediyor yoksa sadece işletim sistminin olduğu bölüm mü????

hocam ben bi kere yükledim deepfreez şifre girdim. belli bi zaman sonra şifre girip kaldıramadım. şifre girmek için açıyordum kilitleniyodu sonra kalıyodu öyle. bunda öyle problemler yok dimi?

hocam ya kurdum ama bi sürü yabancı bişeyler var nasıl aktif hale getircem anlamadım valla. yardım eder misiniz

Re: DeepFreeze Enterprise v6.20.220.1692(deep freeze le ağ kontr

bu sürümü vistada çalışıyor mu deneyen var mı acaba ubak ın kurduğu lab ta kullnmak istiyorum.

arkadaşlar nasıl kullanılıyor kısaca anlatırmısınız?

:+1:

Teşekkürler

Hocam 20 bilgisayar var benim labda. 5 farklı kasa var. 15 tanesi aynı donanım diğerleri tektek farklı bilgisayarlar. Bu programla bu 20 bilgisayarı hepsini aynı anda pasif yapıp aktif etme gibi durumlar olabiliyor degil mi? Şuan labda bilgisayarlarda öğretmen bilgisayarı hariç hepsinde deepfreeze .v6.62.020.3058 var.

Bu eskileri kaldırıp bunu mu kuracağız nasıl yapacağız kullanan bilen varmı acaba?

arkadaşlar aynı soruları sormak istemiyorum ama hala programı atan arkadaştan cevap gelmemiş bu zamana kadar gelmediyse sanırım bundan sonra da gelmez :D

Geri