Deepfreez Problemi

Kodla Büyü

kemankes

Aktif Üye
Arkadaşlar Deepfreez 6 kullanıyorum.Kurdum.Şifre ekledim.Daha sonra bilgisayarı açıp deepfreezi açmaya çalıştığımda kum saati oluşuyor ve şifre yazacağım yer aktif hale gelmiyor.Ancak göreci sonlandır diyerek kapatabiliyorum.Sizce problem nedir.

Hocam Problem Kullandığın Deep Freeze den inan aynısı bende de olmuştu.Bazı veryiyonları sistemle Tam uyuşmadığında veya Sistemsel Bi hata Olduğunda Öyle Yapıyo.Ama Sorun TAhminim Sistem Geri yükleme Falan mı Açık acaba:??????

bende Deepfreez 6 kullanıyorum belli bi süre :( kendi kendine kapanıyor.açmak için şifre yazıyorum tamam dedikten sonra yine kapalı görünüyor bi türlü düzeltemedim

hocam aynı sorunu şimdi bende yaşıyom bir bilgisayarda siz sorunu çözebildiniz mi deepunfreez i de denedim onunla da olmuyo dediğiniz gibi kum saat şekline geliyo

Kurduğunuz deepfreeze programı açtıktan sonra pasif etmek için veya şifre vermek istedğinizde yeniden açarken donuyorsa şu yöntemi uygulayın...

1.Başlat /Çalıştır/msconfig
başlattıktan sonra başlangıç da dosyaları pasif edip
uygula diyip
başlatmadan çıkın daha sonra oturumu kapatıp açın böylece deepfrezze açarak işlem yapabilirsiniz.. Büyük ihtimalen açılışta başlana bir programdan dolayı çakışıyor.. ve genelde bu program amvo şeklinde oluyor

Usturlab' Alıntı:
deepfreez bir windows hizmeti olarak yükleniyor. msconfig den bir şey yapamazsınız mehmet hocam
Bilmiyorum ama ya ben yalnış deepfreeze programı kullanıyorum yada siz. Çünkü aynı sorunla bende karşılaştım ...
Ve aynen şu yolu kullandım
Başlat /çalıştır/msconfig
Gelen sistem yapılandırma programında başlangıç dosyaları seçil konumdan seçili olmayan konuma getirip uygulama ve başlatmadan çıkıp
oturumu kapatıp yeniden açarsanız deepfrezzen kitlenmesini önlersiniz..
Bizde kitlenmesini sağlayan amvo idi onu pasif ettikten sonra artık öyle bir sorun ile karşılaşmıyorum.. aynı şekilde netop veya netschoolprogramları içinde bu böyle

hocam biçok yok denedim disk birleştirme deepfreze pasif yapıyo demiş bazı arkadaşlarımız onu da yaptım çözüm olmadı avast yüklü ondan olabilr mi acaba

svl' Alıntı:
hocam biçok yok denedim disk birleştirme deepfreze pasif yapıyo demiş bazı arkadaşlarımız onu da yaptım çözüm olmadı avast yüklü ondan olabilr mi acaba
Hocam olarak sorunuzu yazarmısınız..

kemankes' Alıntı:
Arkadaşlar Deepfreez 6 kullanıyorum.Kurdum.Şifre ekledim.Daha sonra bilgisayarı açıp deepfreezi açmaya çalıştığımda kum saati oluşuyor ve şifre yazacağım yer aktif hale gelmiyor.Ancak göreci sonlandır diyerek kapatabiliyorum.Sizce problem nedir.
kemankes arkadaşımın anlattığı gibi sorun tam olarak bu hocam

svl' Alıntı:
kemankes' Alıntı:
kemankes arkadaşımın anlattığı gibi sorun tam olarak bu hocam
Hocam bakın yukarıda yazdım
Normal bilgisayarını açın
Deepfrezee açmadan
Başlat/ÇAlıştır/msconfig
Yazıp
Başlangıç kısmına geç orada ki başlangıçta çalışan programlar seçili durumdadır.
bunların tik işaretlerini kaldır.
Uygula de Daha sonra kapat
sonra başlatmandan çık seçeneğini seç(Sistemi yeniden başlatı seçme)
Bunu kapttıktan sonra
başlattan oturumu kapat
seçeneğini
seç
bunları yaptıktan sonra deep frezze pasif hale getire bilirsin(Donmaz)

Geri