Deep Freeze sorunu

Kodla Büyü

fseven

Site Gezgini
windows 7ye deep freeze kurdum (6.61) ancak kaldıramıyorum. uninstall seçeneği gelmiyor. sistem tray da görünmüyor. ama çalışıyor. Msconfigi denedim ama görünmüyor. Format dışında çözüm var mı? Çok acil. Teşekkürler

hocam windows 7 de hiç deepfreeze kullanmadım ama uninstall seçeneğinin gelmesi için korumanın pasif olması gerekiyor, şifreyi yazma ekranını açamıyorsanınız görev yöneticisinden explorer.exe işlemini sonlandırın, sonra ctrl+shift+alt+F6 tuşuyla deepfreezin şifre ekranını açın ordan pasif yapın, tekrar bilgisayarı kapatıp açın birde öyle kaldırmayı deneyin, tam olarak probleminizi anlamadım ama bende sorun olduğunda böyle yapıyorum

CTRL+SHIFT+F6 çalışmıyor mu hocam?
veya başlat calıştır msconfig yazıp gelen pencerede başlangıç sekmesinden bir bak bakalım deepfreeze gibi bişeyler varmı?

ya hocam,bunlara hiç gerek yok. deepfreez in kurulum dosyasıyla uninstall yapabilirsin. tek yapman gereken deepfreeze programının kurulum dosyasına çift tıklamak. sana hemen sorar zaten kaldırmak isteyip istemediğini. hadi kolay gelsin...

nrurfali' Alıntı:
ya hocam,bunlara hiç gerek yok. deepfreez in kurulum dosyasıyla uninstall yapabilirsin. tek yapman gereken deepfreeze programının kurulum dosyasına çift tıklamak. sana hemen sorar zaten kaldırmak isteyip istemediğini. hadi kolay gelsin...
Deep Freeze aktif olduğundan kurulum dosyası çalışmıyor.

ozgurgitarim' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/guvenlik-araclari-deepfreez-guvenlik-karti-filitre-f104/deep-freeze-i-kaldirmak-t69549.html
güvenli modda açtım ama yine olmadı.

Anti Deep Freeze programlarını denediniz mi?

Ekli dosyalar

• antideep.rar
    250.8 KB · Görüntüleme: 487
windows 7 de bu problemi reg edite girer ve program files local setings i tıkla sonra alt seçenekleri sil. sorun çözülür.

Geri