DEEP FREEZE NASIL KALDIRIRIM

Kodla Büyü

blue123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
programı kurdum fakat silemiyorum....nasıl kaldırırım bilgisayardan...bilen arkadaşlar varmı????

kurulum yaptığınız dosyayı tekrar açarsanız uninstal seçeneği çıkacaktır
+ bu konu vardı..

tekrar kurulum dosyasını çalıştırıp uninstall'ı seçip kaldırılabilir diye biliyorum

deepfreze unınstaller var dostum program forumda vardı sanırım ındırırse sorunsuz unınstal edebılırsın

beyzade yazmış:
nelaka
kalkmaz ya

resimli anlatırım! alırım laboratuarın anahtarını senden

korkma ben de ğil zaten
ben yukarda anlatıldığı şekilde kalkmaz dedim ama sen galiba sazan grubundansın

eee anlatında bizde kaldıralım şu freeze :mrgreen: :mrgreen:

hocam deepfreeze ctrl+Alt+shift+F6' ya aynı anda basarak belirlediğin şifreyi gir ve açılacak olan menüden Boot theved'ı seç , ok dedikten sonra pc yi yeniden başlat;Daha sonra programı tekrar kuruyormuş gibi dosyayı açarak unınstall ile kaldırabilirsin(bu arada bu yolla program pc den komple kalkar!...)Geçici süre kaldırmak istiyorsan;ctrl+Alt+shift+F6' ya aynı anda basarak belirlediğin şifreyi gir ve açılacak olan menüden Boot theved'ı seç , ok dedikten sonra pc yi yeniden başlatman yeterli...Normal haline dönmek için aynı işlemle menüye girip ilk Boot seçeneğini tıklayıp ok demelisin.Her seferinde pc 'yi yeniden başlatmayı unutma!....

hocam depfreeze i kurduğun cd içinde undepfreeze diye bir secenek daha olması gerek. bu şekildede kalkıyor. yoksa program ekle kaldırda falan yok .

konu açılmışken peki şifreyi bilmiyorsak ne yapacağız. Lab da bir bilgisayarın deep f şifresi bilinmiyor ve o bilgisayar üzerinde hiç bişe yapamıyorum. Yinede proğramı tekrar çalıştırsam kalkar mı?

others' Alıntı:
konu açılmışken peki şifreyi bilmiyorsak ne yapacağız. Lab da bir bilgisayarın deep f şifresi bilinmiyor ve o bilgisayar üzerinde hiç bişe yapamıyorum. Yinede proğramı tekrar çalıştırsam kalkar mı?

google da "deep freeze şifresi kırma" yazın halledersiniz hocam. valla program elimde varda eriniyorum :) program adı : DeepUnfreezer

hocam şifreni bilmene gerek bu programı kaldırmak için unfrezze diye program var onu bul sonra bılgısayar kur ve kaldır bu kadar kolay benim zamanında internet kafelerde kullandıgım yöntem :p hey gidi günler heyy :D

Geri