deep freeze full sürüm lazım

Kodla Büyü

antiochwind

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar
bt' ye deep freeze kurmayı düşünüyorum
nette baktım da program süre kısıtlamalı
elinde ful sürüm olan ve ya bulabileceğim adresi bilen varsa paylaşırsa sevinirim

buyrun xp için

Ekli dosyalar

• deepfreez.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 7,680
Bulabildiğim ve kullandığım 7.0.20.3172 full sürümü 8)

Ekli dosyalar

• deepfreezefull.rar
    3.5 MB · Görüntüleme: 8,826
hocam deepfreze i lisansız kullanacağınıza wondershare freeze kullanın oldukça basit bir program aynı işlevi görüyor ve ücretsiz

peki deepfreezezin 6 ve üstü sürümlerin şifrelerini kırmak için casus anti deepfreeze olan var mı elinde?

pasha34' Alıntı:
deep freeze alternatif başka proramlar var mı?
Drive Vaccine PC Restore Plus.. :+1: Kullanıyorum..Memnunum..En önemli avantajı yeniden başlatmaya gerek olmaması..

vlk4n' Alıntı:
hocam deepfreze i lisansız kullanacağınıza wondershare freeze kullanın oldukça basit bir program aynı işlevi görüyor ve ücretsiz

Hocam foruma eklediğim programın seri numarası içinde yani lisanslı... 8)

sn emrahgunes hocam bu deepfreeze nin şifresi nedir acaba kurduktan sonra güncellemeyi yaparken şifreyi ne girmemiz gerekiyor

wanagot' Alıntı:
pasha34' Alıntı:
deep freeze alternatif başka proramlar var mı?
Drive Vaccine PC Restore Plus.. :+1: Kullanıyorum..Memnunum..En önemli avantajı yeniden başlatmaya gerek olmaması..

deep freeze uzak durun derim. Hep sorun hep sorun..
hocama katılıyorum Drive Vaccine PC Restore Plus...

Sayın hocam ekteki deep freeze programı ve keyi şu anda bilgisarlarımızda kurulu olup 1 yıldır sorunsuz görevini yapmaktadır. Tercih size kalmış ister kullanırsınız ister başka arkadaşların önerilerini değerlendirirsiniz

Ekli dosyalar

• Deep Freeze Programı.rar
    3.5 MB · Görüntüleme: 2,133
tamam buldum. şifre alanını boş bırakıp ok diyerek giriş yapıyormuşuz.

serci2001' Alıntı:
Sayın hocam ekteki deep freeze programı ve keyi şu anda bilgisarlarımızda kurulu olup 1 yıldır sorunsuz görevini yapmaktadır. Tercih size kalmış ister kullanırsınız ister başka arkadaşların önerilerini değerlendirirsiniz
vista ile uyumlu m u acaba

:++: hocam 2000xp için çok teşekkür ederim...her yerde aradım ne varsa bizim sitede vardır dedim ve oldu çoooook teşekkür ederim :))))

Geri