Davranış notlarıyla ilgili bir soru

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bugün bir kaç arkadaş davranış notu 1 ve 2 olan öğrencilerle ilgili rapor tutmamız gerekir dedi onun için ben 3 ün altında vermedim dedi. Öyle rapor falan tutulması gerekir mi bilen var mı acaba.

Ayrıca bir sınıfın rehber öğretmeniyim, o sınıfa rehberlikten dolayı da davranış notlarını girdim başka bir şeler daha yapmam gerekiyor mu?

Hocam okulda kitap okuma saatiniz varmı? Varsa ve sınıf rehber öğretmeniyseniz çocukların okuduğu kitapları da girmeniz gerekecek.

aysegulcanatan' Alıntı:
Hocam okulda kitap okuma saatiniz varmı? Varsa ve sınıf rehber öğretmeniyseniz çocukların okuduğu kitapları da girmeniz gerekecek.

Cevabınız için teşekkürler.Kitap okuma saatimiz yok. Peki 1. sorumla ilgili bilgisi olan var mı acaba

hocam hani sene sonunda "1" düşürmeyin diyorlar ya.. eee düşürürsek ne olur deyince --karıştırma uzun mesele denir... bu da bunun gibi, uğraşmak istemiyorsak 1 ve 2 vermeyeceğiz...

HOCAM BİR ÖĞRENCİYE DAVRANIŞ NOTUNDAN 1 VEREBİLMENİZ İÇİN ÖĞRENCİNİN REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİNDEN RAPORUNUN OLMASI GEREKİR, AMA 2 VEREBİLİRSİNİZ.

kalender' Alıntı:
HOCAM BİR ÖĞRENCİYE DAVRANIŞ NOTUNDAN 1 VEREBİLMENİZ İÇİN ÖĞRENCİNİN REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİNDEN RAPORUNUN OLMASI GEREKİR, AMA 2 VEREBİLİRSİNİZ.

Desenize iş çıktı yine. Onları düzeltecez şimdi de...

emelyildirim42' Alıntı:

Hayırdır hocam yoksa sizde mi 1 leri bol bol kullandınız. Ama o bir verdiğim öğrencilere farklı bir not vermeyi içime sindiremiyeceğim...

BİRDE ŞUBE REHBER ÖĞRETMENLİĞİ OLAN ARKADAŞLAR ÖĞRENCİLERİNİN OKUDUĞU KİTAP SAYILARINI GİRMEYİ UNUTMASINLAR

kalender' Alıntı:
BİRDE ŞUBE REHBER ÖĞRETMENLİĞİ OLAN ARKADAŞLAR ÖĞRENCİLERİNİN OKUDUĞU KİTAP SAYILARINI GİRMEYİ UNUTMASINLAR

Hocam benim var amaokuma saatimiz yok :?

aysegulcanatan' Alıntı:

ama 1 verdiğiniz öğrencilerin özel eğitime ihtiyacı olan kişileridr. bunların bu durumunu bildiğiniz halde çalışmalar yapmanız gerekirdi. bu yüzden 1 vermek sıkıntı çıkartabiliyor.

HOCAM OKUMA SAATİNİN OLMASINA GEREK YOK, DİĞER ŞUBE ÖĞRETMENLERİNDE BİLGİ ALARAK BUNLARIN ÖĞRENCİ BİLGİLERİ MENÜSÜNÜN ALTINDA BULUNAN SOSYAL ETİNLİKLİERİN İÇİNDEKİ OKUDUĞU KİTAP SAYISI KISMINA GİRİLMESİ GEREKİYOR. ZATEN KARNELERDE DE OKUDUĞU KİTAP SAYILARI İÇİN HANE VAR HOCAM

Sınıfımda her öğrenci 32 kitap okumuş, hepsi de farklı farklı. E okulda kitap girme yerini yapan gelsin kendisi girsin. karne çıktıktan sonra yazarım elimle. kitabın türüymüş türünün türüymüş işim gücüm yok. benim hiç mi sosyal hayatım olmayacak. bu arada sınıfım 25 kişi.

Ekli dosyalar

• Okunan Kitap Listesi.rar
    5.6 KB · Görüntüleme: 33
KeRASuS_28' Alıntı:
hocam kütüphane kolunun okunan kitapları tuttuğu listeden yararlanın...
valilik bize kitap okuma takip defteri dağıttı.. sınıfa koydum kim ne okuduysa anında yazmalarını söyledim.. e-okula girmek de zor olmadı..

Geri