darıcada çalısan bilgisayar öğretmenleri

Kodla Büyü

aybay

Üye
eş durumundan tayin isticem..merkezde bir okula yerleşebilirmiyim.puanım yuksek ama ihtiyac varmı cami baglarbası mah.düsünüyorz

darıca da oturuyorum, ama gebze de çalışıyorum, tef mezunu iseniz, gebze deki okullarıda düşünün derim, çokda uzak değiller, darıca iki veya üç meslek lisesi, (deniz yıldızları e.m.l tavsiyemdir)ve 4 civarı ilk okul var. hangi okulları düşünüyorsunuz.

hocam merhabalar. bilg. öğretmeni olmayan ortaokullar var diye biliyorum. bir de hocam darıca da köy yok heryer merkez yani :)

Hocam meslek lisesimi, yoksa orta okul mu istiyorsunuz? Hizmet puanınız nedir? Düşündüğünüz okul var mı?

emrah1023' Alıntı:
darıca da oturuyorum, ama gebze de çalışıyorum, tef mezunu iseniz, gebze deki okullarıda düşünün derim, çokda uzak değiller, darıca iki veya üç meslek lisesi, (deniz yıldızları e.m.l tavsiyemdir)ve 4 civarı ilk okul var. hangi okulları düşünüyorsunuz.
darıcayı bilmediğim icin okullarınıda bilmiyorm...Ama küçük 2 kızım var mümkünse ders saati az olan okullar tercihim..birde alışmak için..Ortam nasıl memnun kalıurmıyız..Hiç görmedik oraları

Geri