Danışman öğretmen olanlar

Kodla Büyü
Danışman öğretmenlerin belirlenmesinde seçimin rastgele olması(10 yılını dolduranlar arasında) bana ilginç geldi.

Arkadaslar stajyer ogretmenin yoktu, cuma aksami ilce okulu aramis pazartesi stajyer ogetmen dagitimi icin bir okula gitmem soylenmis bu saatten sonra, stajyer verirler mi anlamadim gitti telefona bakan arkadasta birsey anlamamis sagolsun, donem baslayali 7 hafta olmus

10 yıllık öğretmen olacam,
10 tane stajyer yetiştirmek için her yıldan 1 tane alacak olsam en az10 yılım da öyle geçecek,
Her yıl değişen stajyerlik yönetmeliği değişmeyecek,
Ben baş öğretmen olacam öylemi?
çocuk mu kandırıyorsunuz. Bunun yerine ekders verin ekders. Her angarya işi para ödemeden yaptırıyorlar bize.
Eşek olunca semer vuran çok olurmuş.....

arkadaşlar kimse form doldurmadı mı acaba 4a ve 4b ler her ders için mi dolacak acaba

Hocam 4a her ders için doldurulacak. yani haftada 9 tane. 4b dönem sonu değerlendirmesi. 4b senin aday öğretmen hakkında genel kanaatin olacak.

Hocam bildiğim kadarıyla her ders yani her 40 dk için birer tane 4A doldurulacak,

Hocam 4b de konu adi öğrenci sayisi var donem sonu ise orakara ne yazilacak 4a yida her 2 ders icin dediler ornegin 5a ya 2 ders girdi bir tane 4a

Aday öğretmenler için haftalık hazırladığımız programların yılık planı isteniyor. Hazırlayan arkadaşlar örnek gönderebilir mi?

Geri