Daha önce meb robot yarışmasına katılanlar

Kodla Büyü
Geçen sene katıldık. Kastamonu merkezden 2 meslek lisesi olarak başvurmuştuk. Milli eğitim müdürlüğü öğretmenleri görevli izinli saydı, il özel idare otobüs ayarladı. Bu şekilde gittik. öğrencilerin ve bizim yatak, yemek paraları için yolluk ve yevmiyelerimiz kullandık, üstünü okul aile birliğinden tamamladılar.

Milli eğitim müdürlüğü ile aranızı iyi tutun, idareniz iş bitiren bir idareyse çok rahat ayarlarsınız.

Hangi kategorilerde katılacaksınız hocam?

Teşekkurler paylasiminiz icin, benim ogrenci hazırlanmış yarismaya ben bir katkida bulunmadim. Sanirim cizgi izleyen robot kategorisiydi.

cumhurtorun' Alıntı:
Geçen sene katıldık. Kastamonu merkezden 2 meslek lisesi olarak başvurmuştuk. Milli eğitim müdürlüğü öğretmenleri görevli izinli saydı, il özel idare otobüs ayarladı. Bu şekilde gittik. öğrencilerin ve bizim yatak, yemek paraları için yolluk ve yevmiyelerimiz kullandık, üstünü okul aile birliğinden tamamladılar.

Milli eğitim müdürlüğü ile aranızı iyi tutun, idareniz iş bitiren bir idareyse çok rahat ayarlarsınız.

Hangi kategorilerde katılacaksınız hocam?

Sayın hocam,
Davet mektubunda ve kılavuzda "Yarışmacı ekiplerin konaklama ve yol masrafları kendilerine ait olup..." yazmışlar. Geçen sene böyle bir şey var mıydı?
Konaklama ve yol masrafları için ilçe mem'den nasıl bir istekte bulunulabilir?

Geri