Dağlıca da Çatışma Şehitlerimiz var...

Kodla Büyü
Şehitlerimize Allah rahmet etsin. Bu olay artık bir milat olmalı açılım saçmalıkları bir son bulmalı..

Son 2 aydaki şehit sayısı 30 a ulaştı :cry:
Kimsenin umrunda bile olmaması, başbakanın ve bakanların çıkıpta tek kelime bile konuşmaması da cabası. Nasıl bir ülke haline geldik anlamıyorum ki :(

4 Nisan: Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde, Irak sınırının sıfır noktasında PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada Jandarma Üsteğmen Ahmet Ozan Şarlak şehit oldu.
9 Nisan: Amasya'nın merkeze bağlı Çiğdemli Köyü Zana Köprüsü üzerinde askeri aracın geçişi sırasında uzaktan kumandalı bombanın patlatılması sonucu biri astsubay olmak üzere 2 asker şehit oldu.
12 Nisan: Şırnak Uludere'de PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 2 asker şehit düştü, 3 asker de yaralandı.
20 Nisan: Şırnak'ın Uludere ilçesi Düğün Dağı bölgesinde operasyonlarını sürdüren güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasında çıkan çatışmada Uzman Çavuş Kemal Aktay şehit oldu.
24 Nisan: Bingöl'de güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasında çıkan çatışmada teröristler, Jandarma Komando Er Sinan Şen ve Korucu Ali Kalkan'ı şehit etti.
4 Mayıs: Tunceli kırsalında arazi arama tarama faaliyeti yapan güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışma çıktı. Jandarma Komando Onbaşı Mehmet Coşkun Kılıç, Astsubay Yıldırım Akbulut ve Jandarma Komando Er İlhan Zerender şehit oldu.
9 Mayıs: Tunceli merkeze bağlı Alacık köyü kırsalında 4. Komando Tugay Komutanlığı'na bağlı birliklerin önceki gün yürüttüğü arazi arama tarama faaliyetleri sırasında teröristlerin döşediği mayına basan Uzman Onbaşı Uğur Saka şehit oldu.
17 Mayıs: Hatay'ın Dörtyol ilçesi Amanoslar kırsalında pusu kuran kteröristler, İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli Jandarma Binbaşı Erhan Dikmen, Jandarma Üsteğmen Aytaç Kaya ve Jandarma Teğmen Ahmet Tarım'ı şehit etti. Hakkari Şemdinli'de ise havan topu saldırısı sonucu Topçu er Sinan Dündar şehit düştü.
21 Mayıs: Diyarbakır Kulp'taki operasyonlar sırasında top mermisinin patlaması sonucu özel harekat polisi Akın Bayram şehit oldu.
23 Mayıs: Muş'un varto ilçesinde Jandarma astsubay Başçavuş Erdinç Aydın, evinin önünde saldırıya uğrayarak şehit edildi.
25 Mayıs: Kayseri Pınarbaşı'nda emniyet müdürlüğüne düzenlenen intiha r saldırısında polis Mustafa Geben şehit düştü. 4 Haziran: Diyarbakır Lice'de mayına basan Binbaşı Ercan Kurt ile Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Açıcı şehit düştü.
Ve 8 Haziran: Hakkari Yüksekova'da, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada bir asker şehit oldu.

ne desem bilmiyorum ki :verymad: :verymad: :verymad:
Bir öncekilerden farklı olan sadece şehit olanın kimliği.Gerisi hep aynı :(

DAĞLICA, AKTÜTÜN,GEDİKTEPE!!!
“Vatan ve millet uğruna can vermeye hazırım Sayın Başbakan diyor”, Gediktepe’de asker.
“Arkadaşlarımın şehit olduğu yerde dikili taş olmaya razıyım”diyor bir başka Cengaver.
Bense artık dayanamıyorum şehit haberi izlemeye,
Ne zaman bitecek diyorum bu baş belası kader!!!

Biliyorum ki isyan çok büyük günahtır.
Ama ne yapayım yüreğim yanmaktadır.
Babasına dert yanıyor asker,
Vur emri yerine, çekilin dedi büyükbaşlar!

Radarda hayvan sürüsü zannedilmiş hayvan oğlu hayvanlar!
Babasına en acı haberi verdi, aslan gibi pehlivanlar.
Dağlıca, Aktütün, Gediktepe derken,
İstihbarat zaâfiyetini nasıl anlatayım, içim yanarken…

Zaten ağlayan gördü mü dayanamam başlarım bende,
Gözümün önünden gitmiyor şehit babası şimdide.
Ben derim ki:”Ne yaparsak yapalım ateş düştüğü yeri yakar”.
Bu ateş ancak bu iş bitince söner, ey Büyükbaşlar!!!
yigido03

Ne zaman çözüm yolunda bir takım adımlar atılsa, ortam biraz yumuşasa, peşinden hemen böyle büyük bir saldırı geliyor. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır diliyorum..

hergün şehit veriyoruz ama haber değeri ne kadar taşıyor. açılım yapıldıkça şehit sayısı artıyor 10 yılda 1000 askerimizi şehit verdik.

kürt olanlar sokaklara çıkıp "ben bir kürtüm ve kahrolsun pkk, yaşasın türkiye cumhuriyeti, bu ülke hepimizin vatanıdır, savaşa hayır" diye bağırmadıkça böyle düşünmedikçe bitmeyecek.

Allah şehitlerimizin ailelerine sabır, kalplerine huzur versin, bu dünyada hoşluk ve rahatlık versin. Allah bizlere de yolunda şehit olmayı nasip etsin. pkk sempatizanlarını doğru yola iletsin, pkk yı mahvetsin.

Hakkari Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralı bir askerin ise, "Beni neden getirdiniz? Bırakın çatışayım. Benim arkadaşlarımın yanında olmam lazımdı” diye bağırdığı belirtildi

:sleep:

Birileri bu vatanın insanları için, imanı, toprağı, bayrağı için ölüyor... Bu vatan şehitlerine o kadar borçlu ki... Allah şehitlerimize rahmet, ailelerine sabır, askerlerimize güç versin.

Hainlere hidayet versin, mümkün değilse de helak etsin, fırsat vermesin...

Bize düşen şehitlerimize, yakınlarına, askerlerimize dua...

doğunun bazı yerlerinde insanlar gündüz halk akşam pkk maalesef.tunceli de asker olan kuzenim anlatmıştı.Kuzenim geldi çok şükür ama psikolojisi alt üst olmuş şekilde."Gündüz pkk lı diye öldürsen biz halkız derler öldürmesen seni öldürür." demişti.Şehitlerimize Allah rahmet eylesin.Ailleri için çok acı bir durum.

Almayın yetkilileri şehit cenazelerine arkadaş. Şehitlik madem o kadar güzel bir mertebe kendi çocuklarını da doğuya göndersinler askere.

efsekiz_8' Alıntı:
Almayın yetkilileri şehit cenazelerine arkadaş. Şehitlik madem o kadar güzel bir mertebe kendi çocuklarını da doğuya göndersinler askere.

Onlar için şehit; siyah gözlüklerle cenazeye katılmak ve misliyle karşılık verilicektir demekten ibaret hocam..

Yine aynı oyun dönüyor maalesef beşir atalayın başlattığı kürt açılımında ada aynı şey olmuştu sessiz ortam bir anda birileri tarafından karıştırılmıştı...şimdi de aynı kürt açılımı söylentileri ortaya çıktı hemen ortalık karıştı.... Devlet Bahçeli akıllı adam gerçekten...

Lanet olsun bu durumu reva görenlere hiçbir önlem almayanlara. Hala ayrıcalık tanıyıpta adam yerine koyuyorlar ya lanet olsun.

Şehitlerimize Allah(c.c) Rahmet Eylesin... :tr:
Allah(c.c) Şehitlerimizi Bizlere Şefaatçi Eylesin... :tr:

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Türk milletine sabırlar diliyorum. Bu ülkenin haini bitmez. Unutulmamalıdır ki hainini gebertmek için KAHRAMANI da bitmez.

Allah rahmet eylesin.
bu nasıl iştir arkadaş. Terör yanlısı denerek içeri atılmayan subay kalmadı. diğerleri nerde? hani ne değişti? terör yanlısı olmayan subaylar neyi çözdüler. Herşey iyiye gidiyo da ben mi görmüyorum yoksa...

Geri