D sürücüsündeki veriler silindi

Kodla Büyü

bilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar; formatla birlikte D sürücüsünde silinen verileri nasıl geri alabilirim?

Auslogics Emergency Recovery v2.1.13.167

Auslogics Emergency Recovery v2.1.13.167

overall.png

Yanlışlıkla silmiş oldugunuz yada virüs yada sistem çökmesi nedeniyle silinen dosyalarınızı bulmanızı ve geri kurtarmanızı sağlar.

TANITIM AMAÇLI VERİLMEKTEDİR...

http://rapidshare.com/files/115353458/A ... 13.167.rar

Şimdi Pc Inspector programını deniyorum. Easy Recovery 6.0 ı da deneyecem. Bakalım:(

Hocam ben de bu tarz programlar kullandım fakat hicbir zaman %100 basari alamadim. Ama muhakkak ise yariyor!

recovery kullanmıştım okulda başıma gelmişti bu durum ,evet dosyalar geri geldi ama çoğu bozuktu artık umarım sizinki olmaz.Silmeler de işe yarıyor ama formatta bana yaramadı

Sistemin kurulu olduğu sürücü değilse ve üzerine başka bir yazım işlemi daha yapılmadı ise %100 hepsi bozulmadan geri gelir.

Ama sistemin kurulu olduğu mesela c: sürücüsü ise veya daha sonra dosya kopyalama vs. işleri yaptı isek o kurtaracağımız sürücüde, %100'ü unutun.

D sürücüsündeki verileri geri almak istiyorum . Yalnız şöyle bi durum var D de sanki Windows kurulmuş. Nasıl yaptılar bilmiyorum ama kurtarma şansım az sanki. Easy Recovery programını denedim. Birşey bulamadı. Sanırım olmayacak :cry:

ben bi defa recovery prog. kullandım dosyalrı geri getirdi ama 100 de 90 anı açılmadı dosya isimleri bile değişmişti yine format attım.

HOCAM AYNI OLAY BENİM BAŞIMADA GELDİ.BİLGİLER SENİN İÇİN ÇOK ÖNEMLİYSE BU İŞİ YAPNLARA GÖTÜR YOKSA BİR ÇÖZÜM BULAMIYORSUN.ANCAK RESİMLER VE VİDEOLAR KURTARA BİLDİM

Geri