d sürücüsündeki bir klasör görünmüyor

Kodla Büyü

ybilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar d sürücüsündeki film klasörüm görünmüyor ama boyut olarak d sürücüsü dolu. recuva tarzı programlarla taradım silinen dosyalarda görünmüyor. birden yok oldu. yaklaşık 40gb yok yardımcı olurmusunuz

ybilgin' Alıntı:
arkadaşlar d sürücüsündeki film klasörüm görünmüyor ama boyut olarak d sürücüsü dolu. recuva tarzı programlarla taradım silinen dosyalarda görünmüyor. birden yok oldu. yaklaşık 40gb yok yardımcı olurmusunuz
d sürücüsüne sağ tıklayıp özelliklerden güvenlik sekmesini bulun
güvenlik sekmesinden diskin sahipliğini alın öncelikle, diski okuma görüntüleme izniniz kalkmış olabilir,
daha sonra araç çubuğuna d:/filmler yazıp klasöre ulaşmayı deneyin, yada winrar ile d sürücüsünün içine bir gözatın

ademola' Alıntı:
ybilgin' Alıntı:
d sürücüsüne sağ tıklayıp özelliklerden güvenlik sekmesini bulun
güvenlik sekmesinden diskin sahipliğini alın öncelikle, diski okuma görüntüleme izniniz kalkmış olabilir,
daha sonra araç çubuğuna d:/filmler yazıp klasöre ulaşmayı deneyin, yada winrar ile d sürücüsünün içine bir gözatın

hepsini yaptım hocam klasör yine görünmüyor.
okuma yazma izni işaretli

cmd komut istemini açıp

d: (enter )
attrib /s /d -a -h -r -s

yazdınız mı

d sürücüsü içinde gizli system dosyası olan dosyalar vardır onları görebiliyor musun ( System Volume Information , $RECYCLE.BIN gibi ) müsaitseniz gün içinde teamviewer ile bağlanabilirim..

ademola' Alıntı:
cmd komut istemini açıp

attrib /s /d -a -h -r -s

yazdınız mı

d sürücüsü içinde gizli system dosyası olan dosyalar vardır onları görebiliyor musun ( System Volume Information , $RECYCLE.BIN gibi ) müsaitseniz gün içinde teamviewer ile bağlanabilirim..

attrib /s /d -a -h -r -s
yazdım hocam

System Volume Information bu klasör yok

$RECYCLE.BIN bu klasör var hocam
ne yapmam gerekiyor.

sürücü ntfs dimi, ohalde system volume information klasörü görünür olması lazım
yada d sürücüsü fat32

görüntüleme ile ilgili bi sıkıntı var ama neyse

Re: d sürücüsündeki bir klasör görünmüyor(çözüldü)

arkadaşlar hirents boot içindeki xp ile açtım klasörü arattığımda a91aa......... klasörü içinde buldu. o klasörün içinde boyutu 0 kb olarak gösteriyordu.galiba virüslü klasör oradan kopyalayıp masaüstüne yapıştırdım. sorun çözüldü. cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Geri