D-smart Tv ve smile internet kullanan var mı?

Kodla Büyü

ikuru

Aktif Üye
arkadaşlar karar verme arefesindeyim. 2 yılı aşkındır vodafone vodem kullanıyordum, ve memnun değilim. Şimdi ttnet e geçsem yoksa d-smart Tv ve smile adsl hizmetini mi alsam karar veremedim. Dsmart Tv ve- veya Smile adsl kullanan var mı? Ne dersiniz.

bende ikiside var hocam. memnunum da. ancak 1 kasımda sözleşmem sona eriyor. eğer güzel bir kampanya tanımlarlarsa devam edecem. yoksa kapatıracam. interneti telefonu 65 lira veriyorum. vınnda var. ayda 100 lira vermeye gerek yok artık. kasımda vınn 5 gb devam edecem ya da kampanya tanımlarlarsa smartnette

Mayıstan bu yana D-smart Tv ve smile yalın internet 4GB kotalı kullanıyorum.42 TL faturalı tarife.Şimdilik bir sıkıntı yok.Ama ileride kota yetmeyecek gibi...

vodafone 5gb 2 yıl taahütle kullanıyordum, sürekli kopmalar, hız yavaşlamalar gibi problemler beni bunalttı. Taahhüt bitti şimdi 2. bir facia yaşamak istemiyorum. Söylemlerinizi dikkate alıcam

3 yıl oldu smile ın yanında dsmart uydu alıcısını bedava kullanıyorum.
tek beni rahatsız eden şu var ay bitmeden faturayı ödemesi geliyo
mesela ekim ayı faturası son ödeme tarihine bakıyorum 24 Ekim; daha ay dolmadan parasını yatırtıyolar. :!:

valla ben dsmarta abone oldum smile hediyeli pişman oldum müşteri hizmetlerine bağlanmak imkansız ttnette hiç olmassa geçte olsa bağlanıyorsun ben kesinlikle girme derim

Arkadaşlar peki forumda daha önce okumuştum,smile adsl yi kapattırmaya kalkınca 200 lira gibi bir ücret alıyorlar demişlerdi.Bir fikri olan var mı acaba bu konuda?Ben de ttnet i kapattırıp smile adsl ve d smart a geçeyim diyorum.

Hocam geçenlerde burada yalın smile adsl'in geç bağlandığıyla alakalı bir konu açmıştım. Evet anca 1,5 ayda yalın smile adsl açıldı, ancak şu an hızından çok memnunum bi sıkıntı yok...

Turkcell vın kullanıyorum ama ben de memnun değilim doğrusu ben de d-smart / smile ı araştırıyorum.

Geri