.

Kodla Büyü
Yerli baz istasyonlarının üretilmesini.

İzmir zannettiğim yere zoom yapınca Midilli adasının olduğunu gördüm.

5g konusunda uzmanların ciddi uyarıları var sağlıkla ilgili, ayrıca sanki bireysel olarak herşeyin en iyisini mi tercih ediyoruz, dünya geçmişte biz neyi bekliyormuşuz, böyle söylemler çok iddialı ve gülünç, hala avrupada manuel vites araçlar kullanılıyor,satılıyor, çinde tuşlu telefonların yoğun kullanıldığını biliyoruz. küresel ısınma, karbon ayak izi vs bu konulara girersem mesele uzar. böyle saçma konular açmayın. dünya için kendiniz için ülkeniz için tasarruflu olun.bak kış geldi kar yok yağmur yok.

5G'nin her yönden sıkıntılı olduğunu birçok makaleden, yazıdan okumuştum.. Eğer öyleyse hiç geçmeyelim daha iyi...

senin çocuğun torunun içmeye su bulamayacak küresel ısınma böyle devam ederse, devir tasarruf devri, bir tişört üretimi için harcanan su miktarını öğren, işin işine birde teknoloji girerse tüketilen kaynak miktarını hesapla, bilinçlen, bilinçlendir, yukarıda açıkladım ama değişim göremiyorum sende, yanlışında ısrarcı olma.

5g geçebilmek için şuan var olan baz istasyonları değiştirilmeli ve 10 kat artırılmalı bu çok yüksek bir maliyet. Aslında Bilkent üniversitesi hocası prof. Arıkan 5g bin babası olarak bilinir. Ancak biz nekadar geriyiz siz dusunun

5g konusunda uzmanların ciddi uyarıları var sağlıkla ilgili, ayrıca sanki bireysel olarak herşeyin en iyisini mi tercih ediyoruz, dünya geçmişte biz neyi bekliyormuşuz, böyle söylemler çok iddialı ve gülünç, hala avrupada manuel vites araçlar kullanılıyor,satılıyor, çinde tuşlu telefonların yoğun kullanıldığını biliyoruz. küresel ısınma, karbon ayak izi vs bu konulara girersem mesele uzar. böyle saçma konular açmayın. dünya için kendiniz için ülkeniz için tasarruflu olun.bak kış geldi kar yok yağmur yok.
Çok ilginç. Hocam olay bireysel kullanım değil teknolojinin üretilmesi yönlendirilmesidir. Gülünç olan sizin bu yazdığınız maalesef. Avrupa'da düz vites araç da var elektrikli araç kullanımı da var onlar üretiyor biz satın alıyoruz. Bu kafayla 2000 yıl öncesine geri döneriz. Çin'de tuşlu telefon kullanılıyormuş argümana bakar mısınız. Saçma konular açmayacakmışız bir de. Sağlık konusunda bir bilgim yok. Küresel ısınma karbon ayak izi konularına ben de girmeyeceğim çünkü bu sorunun kaynağı o gelişmiş ülkeler, onlar kullansın biz dünyamızı düşünelim ne güzel dünya.

Geri