CUTEFTP ile AKTARDIĞIM güncelenen DOSYALARIM GÖZÜKMÜYOR!!!

Kodla Büyü

spider23

Süper Üye
Süper Üye
CUTEFTP KULLANARAK DOSYALARIMI AKTARIYORUM;BAYADIR GÜNCELLEME YAPMAMIŞTIM;ŞİMDİ BUÜN GÜNCELLEME VE DOSYA EKLEME YAPTIM AMA WEB DE GÖZÜKMÜYOR?!!HATTA CUTEFTP DE YÜKLÜ TÜM DOSYLARI SİLMEME RAĞMEN BU ŞEKİLDE SİTE YAYINA DEVAM EDİYO http://okulweb.meb.gov.tr/36/01/964149/ ....nEY YAPABİLİRİM ARKADAŞLAR..YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM...SAYGILAR.

FileZilla kullanarak deneyin.
FileZilla= cuteftp ile aynı işi gören ücretsiz bir programdır. Sorun yine devam ederse. Sorun meb kaynaklı demektir.

Dosyalar yüklenirken herhangi bir hata aldınız mı?

Birkaç sebep yazayım;
Web alanınız dolmuş olabilir,
Dosya sahiplikleriniz bozulmuş olabilir,
Sitenizde cache sistemi kullanıyorsanız, ilk yükleme esnasında değişimi görememiş olabilirsiniz.

GezginN61' Alıntı:
FileZilla= cuteftp ile aynı işi gören ücretsiz bir programdır. Sorun yine devam ederse. Sorun meb kaynaklı demektir.

Ftp programı olarak filezilla dan şaşmayın. CuteFtp crackli olanlar virüslü ve virüs sitenize yerleşiyor. google de zararlı site olarak görülüyor. sonra bir sürü zahmetle yeniden yükleme işine girmek zorunda kalıyorsunuz

deftones' Alıntı:
GezginN61' Alıntı:

Ftp programı olarak filezilla dan şaşmayın. CuteFtp ***** olanlar virüslü ve virüs sitenize yerleşiyor. google de zararlı site olarak görülüyor. sonra bir sürü zahmetle yeniden yükleme işine girmek zorunda kalıyorsunuz

Bu konudan bir çok kişi şikayetçi. Ben yıllardır cuteftp kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. Güvenlir olmayan cra..li sürümler kullanmaktan kaynaklanıyor sanırım. Ayrıca programın şifreleri hatırlamasına müsade edilmemeli. Üşenmeyip her defasında tekrar girmek lazım.

cevaplar için teşekkür sorun tarayıcaymış;google chromedan kaynaklanan bir sorundu;IE 7 ile çalışınca bir sorun yaşamadım...boşa panik yapmışım...cvp geç oldu kusura bakmayın..cuteftp nin günahını almışım kullanamaya devam :)

Geri