CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Kodla Büyü

turapt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
van depremibe üzüldük. ve halkımız gereken yardımı yaptı. Türkiye CUMHURİYETİ ne düşman olan pkk bizim 26 canımızışehit etmedi mi depremden hemen önce? onlar cumhuriyet bayramının iptal olduğunu duysa ne derlerdi? herşeye herkese rağmen, Yaşa var ol Atatürk.. Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.. Ne mutlu al bayrağı göklerde görünce sevinen güzel insanlara..

Teşekkür ederim konuyu açan güzel kardeşim,nice yıllara ve Ne mutlu TÜRKÜM diyene..
Ayrıca bugün de benim doğum günüm,her ne kadar bu 29 Ekim'imiz donuk geçirilmeye çalışılsa da
iyi ki doğmuşum ama önemli değil doğum günüm olması,hepsine inat,alayına inat ve gelmiş geçmiş tüm şehitlerimiz için
ve en son canını feda eden şehitlerimiz için CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN :tr: :tr: :tr: :tr:

Herkesin Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun. Sizinde doğum gününüz kutlu olsun hocam. nice yıllara.

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, vatan için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha anıyor, Cumhuriyet Bayramı’mızı kutluyorum.

Ekli dosyalar

• cumhuriyetbayramikutlam.jpg
    cumhuriyetbayramikutlam.jpg
    114.7 KB · Görüntüleme: 773
mrtcmhr_13' Alıntı:
Teşekkür ederim konuyu açan güzel kardeşim,nice yıllara ve Ne mutlu TÜRKÜM diyene..
Ayrıca bugün de benim doğum günüm,her ne kadar bu 29 Ekim'imiz donuk geçirilmeye çalışılsa da
iyi ki doğmuşum ama önemli değil doğum günüm olması,hepsine inat,alayına inat ve gelmiş geçmiş tüm şehitlerimiz için
ve en son canını feda eden şehitlerimiz için CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN :tr: :tr: :tr: :tr:
doğum günün kutlu olsun hocam, bütün cumhuriyet çocuklarının doğum günü kutlu olsun..

Acımız var ama, gün aslında
birlik beraberliğimizi, gücümüzü göstermek günüdür.
Dayanışma günüdür.
Acıları paylaşma günüdür.

Neymiş törenler iptalmiş, düğün yapmayacaktık zaten....
Ama 2 insandan 1 i anlasın bana yeter.

volkankey' Alıntı:
Dayanışma günüdür.

hocam aynı fikirdeyim. öğlen bu haberi duyduğumdan beri deli oluyorum! köçek mi oynatılıyor 29 Ekim'de?
tüm Türkiye 29 Ekim sabahı, bu topraklar için Cumhuriyet için şehit düşen tüm insanlarımız için aynı anda İstiklal Marşımızı okumalıydık!
Cumhuriyetin önemi bir kez daha dile getirilip, şehitlerimiz anılacağı kısa bir tören yapılabilirdi. balo yapmasınlar, parti yapmasınlar tabi. o kadar insan öldükten o kadar askerimiz, öğretmenimiz, polisimiz şehit düştükten sonra şarkılı türkülü kutlama olmaz tabi.
benim aklım almıyor!

:tr: Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun! :tr:
:tr: Ne Mutlu Türküm Diyene! :tr:

"Yıl 1937 Atatürk çok hasta; doktorlar 'gitmeniz intihar' diyor ama o 'hayır' diyor 'halkın morali bozulur, kutlamalar olacak.."

:tr: CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN :tr:
:tr: NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE :tr:

upburak' Alıntı:
"Yıl 1937 Atatürk çok hasta; doktorlar 'gitmeniz intihar' diyor ama o 'hayır' diyor 'halkın morali bozulur, kutlamalar olacak.."

:tr: CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN :tr: NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE :tr:
:alkis:

upburak' Alıntı:

nice 88 yıllara

hiç bir kırmızı çizgisi olmayan cumhuriyetten ne anlar, bayramıda bir anda siler atar bayram bu ülkenin değerini bilenler içindir. bu ülkeyi bu hale getirenler utansın kutlamdağımız bayram hepimize kutlu olsun

YAŞASIN CUMHURİYET... :tr: :tr: :tr:

hemide rejim düşmanlarına inat yaşasın.

Ülkemizde ulusal yas ilan etme diye bir alışkanlık yok...şehit olur ulusal yas yok...felaket olur ulusal yas yok...demek ki ulus devlet kavramı kağıt üzerinde var. ismi anayasa ama kimin anası belli değil çünkü kimse sahiplenmiyor...böyle günlerde cumhuriyet çoşkusu şenliklerle kutlanır ama onca ölümden sonra kutlamak neye değer verdiğimizi ortaya koyar. ülke olarak önce insanlarımıza değer verelim bunu başarırsak ülke oluruz yoksa ulusal ulusal uluyup gideriz...

volkankey' Alıntı:
Dayanışma günüdür.

:alkis: :alkis: :alkis:

anaysa hazırlamak isteyenlere bakın öncelikle ABD, AB ve pkk dört gözle anayasayı bekliyor hatta memursen bunun hertürlü hazırlığını yaptı memursen hiç bir ideoloji benimsemeyen anaysa istiyor. bu ne demek milli dğerleri olmayan bir anayasa şimdiden haırlı olsun

pcbilisim' Alıntı:
Ülkemizde ulusal yas ilan etme diye bir alışkanlık yok...şehit olur ulusal yas yok...felaket olur ulusal yas yok...demek ki ulus devlet kavramı kağıt üzerinde var. ismi anayasa ama kimin anası belli değil çünkü kimse sahiplenmiyor...böyle günlerde cumhuriyet çoşkusu şenliklerle kutlanır ama onca ölümden sonra kutlamak neye değer verdiğimizi ortaya koyar. ülke olarak önce insanlarımıza değer verelim bunu başarırsak ülke oluruz yoksa ulusal ulusal uluyup gideriz...

Çok kötü bi cümle geçti içimden.... Neyse sustum... MEEEE MEEEEEE melemeyelimdeeee......

bilisimcih' Alıntı:
pcbilisim' Alıntı:

Çok kötü bi cümle geçti içimden.... Neyse sustum... MEEEE MEEEEEE melemeyelimdeeee......

Ekli dosyalar

• 0_n.jpg
    0_n.jpg
    13.8 KB · Görüntüleme: 502
evrim0626' Alıntı:
Herkesin Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun. Sizinde doğum gününüz kutlu olsun hocam. nice yıllara.
:tr: DEVLETİMİZİN,MİLLETİMİZİN,BAYRAĞIMIZIN,MİLLETİMİZİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN :tr:

bilisimcih' Alıntı:
pcbilisim' Alıntı:

Sen bilirsin gerçekleri göremeyen meleyebilir :)

upburak' Alıntı:

cumhuriyet bayramımız kutlu olsun

doğum günün kutlu olsun türkiyem...bu arada bir yazı gördüm paylaşmak istiyorum :
Bugün ayın 29'u,2+9ettimi 11,kaçıncı aydayız 10'uncu11x10'da 110..2011den 2'yi ve 11'i al, 2x11ettimi 22..110-22=88 yapar...T.C 88 yaşında! :D

Cumhuriyetimizin 88. yılı kutlu olsun...

Kanla, irfanla kurduk biz bu Cumhuriyeti, Cehennemler kudursa, ölmez nigahbanıyız...

turapt' Alıntı:
van depremibe üzüldük. ve halkımız gereken yardımı yaptı. Türkiye CUMHURİYETİ ne düşman olan pkk bizim 26 canımızışehit etmedi mi depremden hemen önce? onlar cumhuriyet bayramının iptal olduğunu duysa ne derlerdi? herşeye herkese rağmen, Yaşa var ol Atatürk.. Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.. Ne mutlu al bayrağı göklerde görünce sevinen güzel insanlara..

elinize sağlık çok güzel özetlemişsiniz.nice 88 yıllara....

Geri