ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
nazenın01' Alıntı:
Türkiye'de hiç bisey belli olmuyor 6 yïl önce mimarlıkla yarışan böte şimdi su ürünleri ile aynı belki 2015 e kadar inşAllah yine değişir.ben sırf bır yil daha sinav stresi yasamayın diye ilk yilimda yerleştim puanlarımda iyidi ama böte istedim .ailem hemşirelik istedi ben gitmedim.bu buyuk bi haksızlık hemşirelik 60 puanla atanirken biz 90 puanla atanmayı düşünüyoruz ve sadece düşünmekle kalıyoruz.Allahim yardim et atanmak isteyen bötelere..peki hangi bölümü secmeliydim???

Sıkıntı sadece atamada değil. Herşey atandıktan sonra başlıyor aslında. Neyse, sitede bununla ilgili yazılmış çok yazı var. Siz bir-iki seneyi düşünmeyin, yolun başındayken bırakın hemen. Atandıktan sonra her gün başka bir bölüm okumanın planlarını yapacaksınız zaten..

alixsaglam. Ayşegüldemir rüzgarakarsi elifinannesi
Hepinize tecrübeleriniz için çok teşekkür ederim ama ben başka bölüm istemiyorum ve şimdiden KPSS ye hazırlanmaya başladım atanmayı hak edenlerden biri olmak istiyorum atandıktan sonrada her türlü zorluğa hazırım çünkü ben bölümümü ÇOOKK SEVİYORUM...Belki duygularımla karar veriyorum.aslinda banada bilgisayar mühendisliği,matematik öğretmenliği geliyordu.bence bu bolumlerdede iş yok yani bilgisayar mühendisliği özelde iş buluyor matematik öğretmenligide 95 ile atanıyor.
Sizden bı konuda yardım daha almak istiyorum KPSS ye nasil çalışabilirim ben suanda matematik konularını bitiriyorum sizce doğru mu yapıyorum???

nazenın01' Alıntı:
merhaba abilerim ablalarım ben çukurova böte 1. sınıf öğrencisiyim habibe hoca dersimize giriyor ve ben her onun dersi olduğunda eve başım ağrıyarak :? geliyorum.(bu arada benimde buğün vizelerim başladı dua bekliyorum hepinizden.)

:mrgreen: :mrgreen:

çok güldüm ya. aklıma benim üniversite yıllarım geldi. seni çok iyi anlıyorum. habibe hoca biraz zorlar öğrenciyi. ben meslekte 4. yıla geldim. keşke senin yerinde olsaydım. göreve başlayınca işin rengi değişiyor. üniversite yılları saçma sapan derslere rağmen yinede çok güzel. tadını çıkar.

ben de 2009 mezunuyum habibe hocanın dersleri tamamen hayal ürünü çoğu kullanılmıyor :)) en çok hüseyin hocanın anıları işime yaradı gerisi hikaye bir de kesinlikle web tasarımınız iyi olsun genelde bizden web tasarımı ve tamir bekliyorlar...benden tavsiye o alanlarda ağırlık verin.... bu bölümü seçtiğim için çok pişmanım varsa imkanınız yandal çift anadal yapın da kurtulun bu bölümden....

uniQue87' Alıntı:
ben de 2009 mezunuyum habibe hocanın dersleri tamamen hayal ürünü çoğu kullanılmıyor :)) en çok hüseyin hocanın anıları işime yaradı gerisi hikaye bir de kesinlikle web tasarımınız iyi olsun genelde bizden web tasarımı ve tamir bekliyorlar...benden tavsiye o alanlarda ağırlık verin.... bu bölümü seçtiğim için çok pişmanım varsa imkanınız yandal çift anadal yapın da kurtulun bu bölümden....
hüseyin hocanın bizde emeği çok, sorumluluk sahibi ve o yaşta bile çok çalışkan bir hocamız...

yıllar sonra cu-bötelilerle karşılaşmak güzelmiş gerçekten.bende 2005 ikinci öğretim mezunuyum. sayfalarda aynı sınıftan arkadaşlar var aslında ama acaba kimler :)
bu arada habibezedelerde çoğunluktaymış.bölümün en popüler (!) hocası.en gereksiz derslerin ve hocaların toplandığı tek bölüm budur heralde cubötede

merhaba, bende 2006 2.öğr mezunuyum. kpss ye hazırlanmak için bişey yapmadım. habibe hocanın anlattıkları hayal ürünü kullanılmaz gibi gelse de,eğitim bilimleri anlamında çok faydası oldu. o bölümdeki eğitim bilimleri anlamında yararlanabileceğin nadir insanlardandır. hüseyin hocayı anımsayamadım...

hüseyin hoca anımsanmaz mı ya.. o bir efsaneydi:D
bu arada bende 2010 mezunuyum..üniversite deyince hep iç geçiriyorum ne güzel günlermiş.. hiç dolmayan balcalı otobüsleri,kebap kokan caddeleri de cabası:D

fekmekci' Alıntı:
merhaba, bende 2006 2.öğr mezunuyum. kpss ye hazırlanmak için bişey yapmadım. habibe hocanın anlattıkları hayal ürünü kullanılmaz gibi gelse de,eğitim bilimleri anlamında çok faydası oldu. o bölümdeki eğitim bilimleri anlamında yararlanabileceğin nadir insanlardandır. hüseyin hocayı anımsayamadım...
hüseyin hoca dedikleri zat, milli eğitim müfettişidir. aynı zamanda böteye de dışardan derse gelmektedir.

tunaböte' Alıntı:
hüseyin hoca anımsanmaz mı ya.. o bir efsaneydi:D
bu arada bende 2010 mezunuyum..üniversite deyince hep iç geçiriyorum ne güzel günlermiş.. hiç dolmayan balcalı otobüsleri,kebap kokan caddeleri de cabası:D
Muavin otobüse sığmıyor kapıya asılmış birde bağırıyor "çarşıya boş araba..." gülmekten yıkılıyorduk. :lol:

Hüseyin hocayı ismen tanıyamadım :?
Balcalı durağında fıstık ezmesi satan hüseyin amca değil di mi :mrgreen:

Bizim de diplomada yan alan diye bir şey yok değil mi arkadaşlar. Sayın tekdal hocam bir de mühendislik fakültesi için hazırlanmış
kazık mı kazık sorularla bize fizik vizesi yapmıştı. Hepsi boşuna imiş.

yok hocam malasef yok..mehmet tekdal ne yapsın:)) sistem batmış o da buna ayak uydurmuştu.:) bu arada kaç mezunusunuz?

Arkadaşlar Mehmet Tekdal hocamızın öğrettiği bir program vardı. Sürükle-bırak yöntemi ile eğitsel yazılım oluşturmaya yarıyordu. Programın adını hatırlayan var mı acaba???

hgur' Alıntı:
Arkadaşlar Mehmet Tekdal hocamızın öğrettiği bir program vardı. Sürükle-bırak yöntemi ile eğitsel yazılım oluşturmaya yarıyordu. Programın adını hatırlayan var mı acaba???
Authorware 7

Geri