ÇPL'de böteli görevlendirme müdür yardımcısı ek ders??

Kodla Büyü

elitbote

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selamlar arkadaşlar
Çok Programlı Lise'de görev yapmaktayım 1 yılım doldu. Görevlendirme müdür yardımcılığı yapıyorum açık olduğundan dolayı ve işletmelerle ilgilenen koordinatör müdür yardımcısı benim . Eğitim fakültesi (Böte) mezunuyum . Şu an Elektrik -Elektronik alanı işletmesinin koordinatör öğretmeni yok ve işletmesi olmayan boşta meslek öğretmeni de yok . Bu bölüme koordinatör öğretmeni nasıl atarız ? Diğer idarecilerimiz de meslek öğretmeni değil ve koordinatör olamıyorlar . Ben de böte mezunu olduğum için bildiğim kadarıyla ek ders alamıyorum ya da koordinatörlüğünü yapamıyorum .

Böte mezunu olmama rağmen Koordinatör müd yardımcısı olduğum için koordinatör ek ders ücretini alabilir miyim ?

Bu bölüme mecbur biri bakacak ve bu öyle veya böyle ben olacağım galiba ...

Bilgisi olan arkadaşlar cvp yazarsa sevinirim

mevzuat açık. farklı bir yorum olacağını sanmam

Koordinatör öğretmen görevlendirilmesi

Madde 267- (Değişik:RG-20/9/2008-27003) İşletmelerdeki mesleki eğitimin planlı olarak yürütülmesi, programa uygunluğunun izlenmesi, ortaya çıkabilecek sorunların belirlenmesi, öğrencilerin başarı, devam-devamsızlık ve disiplin durumlarının izlenmesi ve rehberlikte bulunulması amacıyla kurumda atamaya esas alanı atölye, laboratuvar ve meslek dersleri öğretmenliği olan yönetici ve öğretmenlerden koordinatör öğretmen/öğretmenler görevlendirilir. Diğer alanlardan olan yönetici ve öğretmenlere bu kapsamda görev verilmez.

fakat boşta meslek öğretmeni yok derken, tüm meslek öğretmenleri alabileceği maksimum ders saysını alıyor mu? almıyorsa o işletmeleri ekleyip ders sayısı arttırılabilir.

elitbote' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar
Çok Programlı Lise'de görev yapmaktayım 1 yılım doldu. Görevlendirme müdür yardımcılığı yapıyorum açık olduğundan dolayı ve işletmelerle ilgilenen koordinatör müdür yardımcısı benim . Eğitim fakültesi (Böte) mezunuyum . Şu an Elektrik -Elektronik alanı işletmesinin koordinatör öğretmeni yok ve işletmesi olmayan boşta meslek öğretmeni de yok . Bu bölüme koordinatör öğretmeni nasıl atarız ? Diğer idarecilerimiz de meslek öğretmeni değil ve koordinatör olamıyorlar . Ben de böte mezunu olduğum için bildiğim kadarıyla ek ders alamıyorum ya da koordinatörlüğünü yapamıyorum .

Böte mezunu olmama rağmen Koordinatör müd yardımcısı olduğum için koordinatör ek ders ücretini alabilir miyim ?

Bu bölüme mecbur biri bakacak ve bu öyle veya böyle ben olacağım galiba ...

Bilgisi olan arkadaşlar cvp yazarsa sevinirim
YAA kardeşim jkim demiş ekders alamazsın diye!! bende böte mezunuyum...4 yıl gören yaptım meslek lisesinde koordinatörlük yapıyordum...29 saat ekder alıyor ve tazminattanda yaralanıyorum,ayrıca şim o okula böteli bir arkadaş alan şefi oldu.

hocam okulda hem bilişim alanında hem muhasebe alanında hem de büro yönetimi alanında meslek öğretmeni yok . Bana söylenen Böteliler meslek öğretmeni olmadığı için koordinatörlük yapamaz şeklinde.
siz böteli olarak nasıl koordinatörlük aldıysanız yardımcı olursanız sevinirim. Okulda işletme işleri nasıl yürüyecek alan öğretmeni yoksa ?

erden60' Alıntı:
YAA kardeşim jkim demiş ekders alamazsın diye!! bende böte mezunuyum...4 yıl gören yaptım meslek lisesinde koordinatörlük yapıyordum...29 saat ekder alıyor ve tazminattanda yaralanıyorum,ayrıca şim o okula böteli bir arkadaş alan şefi oldu.

Kim mi demiş? Bir önceki mesajı okusaydınız kimin nerde dediğini görmeniz lazımdı.

Sizin okulunuzda yapılan yanlış uygulama öyle olduğunu göstermez.

Geri