Covid testim pozitif çıktı rapor almalı mıyım?

Kodla Büyü

tazika

Aktif Üye
İyi günler arkadaşlar Covid testim pozitif çıktı ve karantinaya girdim .rapor almalı mıyım? Almam gerekiyorsa nasıl alırım ? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Öncelikle geçmiş olsun. Allah sıkıntısız, zararsız atlatmayı nasip eyleye. Pozitif olduğunuz ve karantinaya girdiğiniz zaten okul sistemine düşüyor hocam. Bir şey yapmanıza gerek yok diye biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: vgm
Teşekkürler hocam bir arkadaş rapor almazsa canlı ders vermeli falan dedi kafamı karıştırdı. Ondan sordum.

Teşekkürler hocam bir arkadaş rapor almazsa canlı ders vermeli falan dedi kafamı karıştırdı. Ondan sordum.
o da garip bir durum. karantinada hadi canlı dersi vereceksiniz hazırlandınız. sınıf nasıl girecek derse acaba? sınıf okulda çünkü. :D

hadi sınıf karantinada iken okulda halledilir ama sınıf okulda siz karantinada iken nasıl olacak merak ediyorum.

merhaba, ertesi gün ilaç getiren sağlık görevlileri evdeki çalışan personele de izin belgelerini doldurup veriyor, siz önce dijital olarak okula ulaştırıyor, karantina bitince de aslını ulaştırıyorsunuz, iki hafta önce böyleydi değişmediyse, Rabbim şifa versin ...

öncelikle geçmiş olsun hocam. takviye ilaç muhakkak alın, 5 günlük ilacınızı bitince kan sulandırıcı kullanın, aile hekiminizden ya da varsa tanıdık doktordan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
rapor alırsanız 8 günü geçtiği için maaşınızdan ücret kesilecek, okul idarenizin rapor isteyip istemediğini özellikle sorun. ben sordum, biz zaten görüyoruz, gerek yok dedi, ben de almadım. filyasyoncular ilaç verme dışında rapor vermedi, herhangi bir evrak vermedi, aile hekiminizle görüşün çocuğa ve size rapor yazsın dedi. ben de idareye sordum, istemeyince almadım.

Hocam bana ilaç getiren görevliler memur olduğumu söyleyince tamam rapor yazalım demişlerdi. Yani rapor otomatik değil çalışana göre yazılıyor. E-Nabızdan kontrol edin isterseniz..

Hocam bana ilaç getiren görevliler memur olduğumu söyleyince tamam rapor yazalım demişlerdi. Yani rapor otomatik değil çalışana göre yazılıyor. E-Nabızdan kontrol edin isterseniz..
e-nabızda rapor yok, şimdi baktım, dediğim gibi aile hekiminizi arayın yazsın dediler ben de okul istemeyince yazdırtmadım.

öncelikle geçmiş olsun hocam. takviye ilaç muhakkak alın, 5 günlük ilacınızı bitince kan sulandırıcı kullanın, aile hekiminizden ya da varsa tanıdık doktordan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
rapor alırsanız 8 günü geçtiği için maaşınızdan ücret kesilecek, okul idarenizin rapor isteyip istemediğini özellikle sorun. ben sordum, biz zaten görüyoruz, gerek yok dedi, ben de almadım. filyasyoncular ilaç verme dışında rapor vermedi, herhangi bir evrak vermedi, aile hekiminizle görüşün çocuğa ve size rapor yazsın dedi. ben de idareye sordum, istemeyince almadım.
Merak ettiğim için soruyorum hocam takviye ilaç derken neyi kastediyorsunuz.

Merak ettiğim için soruyorum hocam takviye ilaç derken neyi kastediyorsunuz.
vitamin (isim vermem doğru olmaz), ama danışmadan araştırmadan almayın, ekstra bir rahatsızlığınız varsa muhakkak doktora, aile hekiminize danışıp alın. doğal beslenin ve bol sıvı alın, ayrıca uyku düzenine dikkat edin.

Mebbis e direk düştüğü için, o andan itibaren karantina sürecinin başlıyor. Rapor diye bişey yok hocam.

Geri