COMU Yan Alan?

Kodla Büyü

barthez

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar 2007 COMU mezunuyum. Az önce sınıf öğretmeni arkadaşlardan biri yan alanın matematik olduğunu gösteren belgeyi Pamukkale üniversitesinden istedi. Bizde böyle bir durum söz konusu değil mi? Eğer mümkünse yan alanımız nedir? Bilenler yardımcı olabilir mi?

Bende COMU 2007 mezunuyum hocam maalesef bizim yan alanımız yok olsaydı diplomamızda yazardı zaten teyit etmek için fakülteyi aradım yan alanınız yok dediler :(

kale03' Alıntı:
Bende COMU 2007 mezunuyum hocam maalesef bizim yan alanımız yok olsaydı diplomamızda yazardı zaten teyit etmek için fakülteyi aradım yan alanınız yok dediler :(
Yapma hocam etme hocam yok mu gerçekten. O kadar Fizik, Matematik aldık. :(

Bu da mı gol değilll. Boşuna çırpınmayın, acı gerçekler yakında kapımızı çalacak galiba. :scared:

Az önce üniversiteyle görüştüm. Çanakkalede 2001 den sonra yan alan yok hiç bir bölümde dendi. :(

Kuzey Güney izleyenler bilir, hani bir sahne vardı."Bıktım Cemre Valla bıktım ya. :( " Aynen o moddayım. Hani bir kapı açılır ve ümit edersin ya 6. senem ve sanki 26. senem bu meslekte. :(

Arkadaşlar daha önce soran olmuştur belki ama ingilizce eğitim veren üniversitelerden mezun olanlar ingilizce öğretmenliğine başvurabiliyor mu? Sanırım 2004 e kadar fen edebiyat mezunları bile formasyon alıp ingilizce öğretmeni oluyordu Boğaziçi den mezun olanlar, şu an bunu kime sorabilirim? Kimse açmıyor telefonu, pgm atama da cevap vermiyor, mail attım ses yok, başvursam nolur acaba?

Geri