Commenius

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar commenius projelerini bilgisayar öğretmenleri de düzenleyebiliyormuş varmı düzenleyip de başarılı olan acaba?

ulusal ajansın sitesinde gerekli açıklamalar mevcut. İlk olarak bi ekip kurun, sonra ortaklık sitelerine üye olup bir ülkenin projesine ortak olmak için teklif çağrısı yapın. Karşı ülke kabul ederse olay tamamdır... En başta ekip lazım, idare yanınızda durmalı ve ekipte iyi ingilizce bilen mutlaka biri bulunmalı...

hocam elbette yapabilirsiniz hatta YAPIN LÜTFEN. Benim İngilizce bilgim çok ii durumda değil, yine de geçtiğimiz yıllarda görevlendirmeden dolayı twinning işleriyle ilgilendim ve açıkçası ilgimi çekmeye başladı. İngilizce öğretmenimiz bu işlere yanaşmadı hiç... Bu yılın başında da twinning ten edindiğim 2-3 arkadaşımdan comenius projesi daveti aldım fakat yine ingilizce öğretmenimiz yanaşamadığı için yapamadım , reddettim... Malum çeviri programlarıyla nereye kadar :lol: Eğer ingilizcenize güveniyorsanız bence yapın. Size site ismi de verebilirim bu işe ortak bulmanızı kolaylaştırmak açısından... ulusal ajansın sitesini ii inceleyin derim. facebook hesapları da mevcut sorularınıza kısa zamanda yanıtta veriyorlar oradan...

ben devam ediyorum hocam. Projenin 2. senesi ve de bilgisayar öğretmeniyim.

bu işte branştan çok ekibini iyi kurman önemli. uzun süreli projeler bunlar ekibiniz ve idareniz olumlu bakıyorsa ingilizce olayını görevlendirme yaptırabiliyorsunuz.

Bende ilgileniyorum bu konu ile ama ortak bulamıyoruz. Ne tavsiye edersiniz bu konuda?

evt ben 2 yıl önce yaptım.çok da güzel oluyor ama ekibinizi iyi seçin.teker teker kaçıyorlar ilşler çoğalınca sonra size kalıyor

marmarabote' Alıntı:
hocam elbette yapabilirsiniz hatta YAPIN LÜTFEN. Benim İngilizce bilgim çok ii durumda değil, yine de geçtiğimiz yıllarda görevlendirmeden dolayı twinning işleriyle ilgilendim ve açıkçası ilgimi çekmeye başladı. İngilizce öğretmenimiz bu işlere yanaşmadı hiç... Bu yılın başında da twinning ten edindiğim 2-3 arkadaşımdan comenius projesi daveti aldım fakat yine ingilizce öğretmenimiz yanaşamadığı için yapamadım , reddettim... Malum çeviri programlarıyla nereye kadar :lol: Eğer ingilizcenize güveniyorsanız bence yapın. Size site ismi de verebilirim bu işe ortak bulmanızı kolaylaştırmak açısından... ulusal ajansın sitesini ii inceleyin derim. facebook hesapları da mevcut sorularınıza kısa zamanda yanıtta veriyorlar oradan...

umarım işinize yarar kolay gelsin :+1:

Ekli dosyalar

• ortak arama siteleri.rar
    427.9 KB · Görüntüleme: 77
evet biz de 1. bitti şimdi sıra 2. de uğraşıp duruyoruz boyuna zevkli ama biraz yorucu

İngiliizcem intermedite düzeyinde ama bizim ingilizce öğretmenlerimiz yardımcı olurlar idarecilerimiz de yardımcıs olur, ama birinin bana aşama aşama şunu şunu yapacaksın demesi gerekiyor sanırım çünkü araştırdıkça kafam daha da karışıyor. Yalnız_Kurt karinca_52 bilgisayarmax makikosan (daha önce ilgilenmiş arkadaşlardan herhangi biri) eğer mümkünse okul telefon numaranızı ya da kendi telefon numaranızı özelden göndermneniz mümkün müdür?

Geri