Color Master V8 GTS vs Sıvı Soğutma Sistemleri

Kodla Büyü
Nasıl bir sistem toplamayı düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bir işlemci soğutucusu için epey yüksek fiyatlı ürünleri seçmişsiniz.

Eğer aldığınız/alacağınız kasanızda radyatörü koyacak uygun yer varsa sıvı soğutmayı tercih ederdim ben. V8 GTS her ne kadar gösterişli olsa da oldukça büyük anakart üstünde. Sıvı soğutmayla daha ferah olur kasa içerisi düşüncesindeyim. :wink:

fiyatları aynı hocam. tavsiyen için teşekkür ederim. Corsair serisi biraz daha pahalı mı oluyor.

Saygılarımla

kasaya o kadar para vereceksen, coolermaster haf x942 yada aerocool predator serisinden kasa alın...

Hocam gigabyte kasası 700w power ile birlikte geliyor. bu kasada ise power supply göremedim. :shock:

Saygılarımla

cooler master kasa power da bir numara peşine corsair gelir.Biraz pahalı ama kasa ve power farklı almak daha iyi.

Hocam noctua nhd 14 kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim. Yurtdışı forumlarda vs incelerseniz çok daha iyi olduğunu göreceksiniz.

bekirweb' Alıntı:
Hocam noctua nhd 14 kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim. Yurtdışı forumlarda vs incelerseniz çok daha iyi olduğunu göreceksiniz.

Noctua çok hantal, çok yer kaplıyor. Kuşkusuz güzel soğutuyor ancak nebiliyim benim gözüme estetik gelmiyor...

ahmetismet' Alıntı:
bekirweb' Alıntı:

Noctua çok hantal, çok yer kaplıyor. Kuşkusuz güzel soğutuyor ancak nebiliyim benim gözüme estetik gelmiyor...

Sayın hocam. Bu da v8 gts nini lezzet ikizi mi oluyor. Onda da çift fan görüyorum.Testlere bakmak daha mı akıllıca. ?

Çift fanlı Sıvı soğutma için haf 912 uygun mu arkadaşlar. İlla üst kısmında fan olmaması mı gerekiyor. Varsa çıkartılıp devam edilebilir mi. ?

Soğutma sistemi kasayı değiştirecek sanırım. :sleep:

Saygılarımla

ahmetismet' Alıntı:
bekirweb' Alıntı:

Estetik konusunda birşey diyemem hocam sonuçta görüntüde önemli oluyor bir yerde. Ben sadece soğutma performansı açısından değerlendirdim. Tabi ki tercih meselesi...

Geri