çokkk acil yardım

Kodla Büyü

crazyman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ben bgun şubat ayı maaş bordromu inceledim gelir kısmında Malul yas. ve öl.(devlet ) 165.24 kesinti kısmında Malul Yas. ve Öl. (devlet) 165.24 ,
Malul Yas. ve Öl.(Kişi) 135.19 yazıyor
bende gelir ve kesinti kısmında emekli keseneği kısmı yok (khk ile kadroya gectim haziranda ) yanlışılk var mı ?
bide öğretmen arkadaş 8-2 derecesi 1664 tl net ödenen
benim derece 7-3 1654 net ödenen (ikimizdede sendika yok bekarız ikimizde)

yaa arkadaşlar bi bordronuza bakarmısınız özellikle khk ile kadroya gecen arkadaşlar acaba sizde Malul YAs. ve Öl. kısımları var mı yoksa sizde emekli kesenegimi yazıyor gelir kesinti kısımlarında acil laızm lütfen yardımcı olursanız sevinecem

yok mu arkadaşlar bordsuna bakan bi bakın lütfen acil gidecem ilçeyede öğleden sonra siz bakın var mı sizxdede yukarıda söylediklerim

Lütfen böyle başlıklarla forumda konu açmayın kirliliğe neden oluyorsunuz bizimde zamanımızı alıyorsunuz

hocam gidip, sebebini ilçe milli eğitimdeki muhasebe şefine sorun derim... burda kimse çıkmamış.. bnm direk kadrolu atama 8-2 deyim;
Malul Yas. ve Öl.(Devlet) 164.58
Malul Yas. ve Öl.(Kişi) 134.66
vermiş..

sulu_man' Alıntı:
ares24' Alıntı:
Lütfen böyle başlıklarla forumda konu açmayın kirliliğe neden oluyorsunuz bizimde zamanımızı alıyorsunuz
girip bakma o zmn... değerli zamanını da kendince değerlendir..
:alkis:
hocam ben e-devlet bakacaktım ancak problem vardı bende 7-2 maaşım sizinkiyle aynı

ares24' Alıntı:

Arkadaşlar bu forumda araba ilanları,canım çok sıkılıyor,
şu an ne yapıyorsunuz vb. gibi birçok konu başlığı açılırken bir meslektaşımızın özlük hakları ile
ilgili sorduğu soru neden kirliliğe yol açıyor anlamadım.
Bilginiz varsa cevap verirsiniz.
Konu başlığı kurallara aykırı ama o da güzel bir şekilde açıklanabilir arkadaşımıza.

cekgul' Alıntı:
ares24' Alıntı:

Arkadaşlar bu forumda araba ilanları,canım çok sıkılıyor,
şu an ne yapıyorsunuz vb. gibi birçok konu başlığı açılırken bir meslektaşımızın özlük hakları ile
ilgili sorduğu soru neden kirliliğe yol açıyor anlamadım.
Bilginiz varsa cevap verirsiniz.
Konu başlığı kurallara aykırı ama o da güzel bir şekilde açıklanabilir arkadaşımıza.
:+1:

ben öğrendim. Sözleşmeliden geçenler ve 2008 den sonra kadroya geçenlerde "genel sağlık sigortası kişi kesintisi" yapılıyor. 6. derecede Yaklaşık 40 lira düşük maaş almamıza sebep oluyormuş. malesef özlük haklarımızı göreve ilk başladığımız tarihe göre (emelilik ve memuriyet hakları) almamıza rağmen maaşta 2008 sonrası devlet memuru olmuşuz gibi görünüyor. Yani bütün sözleşmeli öğretmenler ve 2008 sonrası memur olanlar daha düşük maaşlar alıyormuş. Durum bu. Bence dava açılabilir. Yılda 500 lira az maaş alıyoruz yani. Ben bi araştırıcam. 6-1 yim 1661 lira aldım. Normalde 1710 civarı olması lazım. 10 lira sendika kesintisi 40 lira da (hesabı çok karışık değil öğrendim onu da) bu kesinti işte.

Forum kurallarına dikkat edelim. Konu başlığı kurallara uymuyor. :x

bendede normalden fazla kesint var khk benimkide.. bölemi olması frekiyo.. bi yanlışlıkmı var bilmiyorumm..normalde o kesintinin birtmesi lazm artık..

2007 sozlesmeli
2011 KHK kadrolu
di-10ED.jpg

Geri