Çok Kızgınım-MacOs la E-OKULA devamsızlık Girilmiyor

Kodla Büyü
Çok Kızgınım-MacOs la E-OKULA devamsızlık Girilmiyor. Para biriktirdim orjinal mac air aldım sonra macos Lion kurdum okulda devamsızlıkları gireyim diye e-okula akşam açtım. Bide ne göreyim e-okul da raporlama not girişi devamsızlık girişi çalışmıyor. Bil gates ankaraya gelmişti ya o zaman herhalde MEB i ve E-OKULU i satın almış galiba sadece microsoft windows ve internet explorer olursa E-OKUL çalışıyor. Firefox ve safaride e-okul çalışmalıdır. MEB bunu derhal düzeltmelidir.

easytr' Alıntı:
pc dururken mac-os senin neyine hocam :p . ferrari almışın ama sürecek yolun yok gibi bişey olmuş seninkisi
:D :D

windowsta kullanılan bir program vardı. mesela Windows xp içinde windows 98 kullanabileceğimiz... macos ta böyle bir durum yok mudur acaba?

kerimabdullah' Alıntı:
Çok Kızgınım-MacOs la E-OKULA devamsızlık Girilmiyor. Para biriktirdim orjinal mac air aldım sonra macos Lion kurdum okulda devamsızlıkları gireyim diye e-okula akşam açtım. Bide ne göreyim e-okul da raporlama not girişi devamsızlık girişi çalışmıyor. Bil gates ankaraya gelmişti ya o zaman herhalde MEB i ve E-OKULU i satın almış galiba sadece microsoft windows ve internet explorer olursa E-OKUL çalışıyor. Firefox ve safaride e-okul çalışmalıdır. MEB bunu derhal düzeltmelidir.
..
hocam sorun MaacOS ta değil. sorun kullandığınız tarayıcıda. Intel bile kullansan IE dışında hiç bir browser ile (ie tab hariç) normal yollardan e-okul işlemlerini yapamıyorsun...

Parallels desktop ile win kurup girmen gerekicek. Ders notu olmayan bir dersin öğretmeni olarak e okul ne kadar elzem ki kendimi Mac in kalitesinden yoksun bırakayım :)

:D Mac OS ta bir yolu var herşeyin .. Bootcamp ile win7 kurabilirsiniz sayın hocam.. Gayet kullanışlı olur.. Bende yakın zamanda bir İMAC 21.5 aldım..Bunca zaman PC ile boşuna uğraşmışız diyorum :) Gerçekten farklı bir deneyim.. Alışmak başlarda zor geldi ama verdiğim paraya değdi..Performansım arttı.. İnsanı gerçekten bir çok anlamda motive ediyor.

Geri