çok güzel psd ler yenileri bu başlığa ekleyeceğim

Kodla Büyü

bumit

Seçkin Üye
Seçkin Üye
elimdeki guzel psdlerden bazılarını paylaşıyorum buraya ekleyeceğim buyrun

1291754630_d7f4eba2uh1lchd.jpeg

http://www.duckload.com/dl/WAhO2

talep olursa devamını getiriz hocam elimde cok var arkadaslar yararlansın lazım oluyo bu tarz seyler genelde

Teşekkürler..okuldan indirmeye kalktım..."Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Milli Eğitim Bakanlığının isteğiyle Türk Telekom A.Ş. tarafından engellenmiştir."...dedi.Evden deneyeceğim

teşekkürler hocam.yenileri varsa ve paylaşırsanız çok sevinrm.downeu.com dan indiriyordum bu tarz psdleri ama photoshop bölümünü kaldırmışlar okul dergisi hazırlıyorum ve sayfa dizaynı için bu tip psdlere çok ihtiyacım oluyor.

teşekkürler hocam..
ama indiremedim duckload.com sitesinde büyük reklam alanı çıkıyor onu kapatamadım :?

af__ra' Alıntı:
teşekkürler hocam..
ama indiremedim duckload.com sitesinde büyük reklam alanı çıkıyor onu kapatamadım :?

hocam reklam gelmeden karakterleri gorurseniz reklama tıklamadan ezbere yazarak indrebilirsiniz :D ben oyle yapıyorum :D bazen tarayıcıdan kaynaklanan kapanmama oluyo opera kullanıyorum tarayıcı olarak da altta close window yazısını gordugunuzude farz ediyorum :)

bumit' Alıntı:
af__ra' Alıntı:
teşekkürler hocam..

hocam reklam gelmeden karakterleri gorurseniz reklama tıklamadan ezbere yazarak indrebilirsiniz :D ben oyle yapıyorum :D bazen tarayıcıdan kaynaklanan kapanmama oluyo opera kullanıyorum tarayıcı olarak da altta close window yazısını gordugunuzude farz ediyorum :)

reklam gelmeden ezbere yazdım enter oldu :puhaha:

hocam harikasın valla ne diyelim....Allah paylaşmanın zevkini kalbinde hissettirsin.................

Geri