Çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcı tavsiyesi

Kodla Büyü

zgrcln

Aktif Üye
Okulumuza çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcı almayı düşünüyoruz. Tavsiye edebileceğiniz yazıcı var mı? Toneri doldurulabilen veya muadili bulunan, wi-fi , fotokopi, tarayıcı gibi özellikleri olan tavsiye edebileceğiniz bir yazıcı varsa yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

hocam daha yeni canon pixma g3400 aldım hepsiburada sitesinden. şimdiye kadar 200 foto çıkardım yakın sayıda a4 belge mürekkeplerde %20lik bir azalma var sadece. Ben çok menun kaldım öneririm.

Okulumuza çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcı almayı düşünüyoruz. Tavsiye edebileceğiniz yazıcı var mı? Toneri doldurulabilen veya muadili bulunan, wi-fi , fotokopi, tarayıcı gibi özellikleri olan tavsiye edebileceğiniz bir yazıcı varsa yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

fiyat aralığı nedir hocam?

1500 e kadar olabilir sayın hocam. Önemli olan bir sefer alındıktan sonra toner pahalı veya orijinal harici kullanılmaması sebebiyle bi köşeye atılmaması. Bu sebeple özellikle toneri doldurulabilen veya muadili rahatça bulunabilen bir yazıcı olması. WiFi özelliği de olursa çok iyi olur. Saygılar.

Epson L386 Tarayıcı + Fotokopi + Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı
Hocam sene başında anasınıfı için aldık, gayet memnunuz. Muadil tonerini de makul fiyatlara bulmak mümkün.

Epson L386 Tarayıcı + Fotokopi + Wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı
Hocam sene başında anasınıfı için aldık, gayet memnunuz. Muadil tonerini de makul fiyatlara bulmak mümkün.

Ben yazmadan hocam yazmış. Bende 1 senedir kullanıyorum bu yazıcıyı. Hatta müdür yardımcısı odasına da bundan alındı. Doldurması çok kolay, mürekkep fiyatı uygun. Fotoğraf çıktısı güzel. Kesinlikle tavsiye ederim.

Daha önce Canon almıştım ama bozuldu ve tamiri yapılamadı. Canon yerine bu düşünülebilir.

Geri