Çok Acilllllllllllllllllllll virüsssss yardımı

Kodla Büyü

anima

Site Gezgini
arkadaşlar Windows 7 bilgisayarım km player kurdum kurduğum bütün programlar media player olarak görünüyor. başlat menüsündeki tüm programlar aynı şeklde sistem geri yükleme de dahil acil cevap lütfen

hocam sistem geri yükleme yapamıyorum çünkü o da media player gibi gözüküyor çift tıklayınca media player bu dosyayı açamıyor diyor. bütttüüün programlarr böyle oluyor. km playerı kaldırdım denetim masasında gözükmüyor ama aratıyorum çıkan dosyaları silmeye çalışıyorum silinmiyor:S

hocam bak iki konu aşağıda seninkiyle aynı sorun mevcut çözümüde var orada yardımcı olacaktır sana

Arkadaşlar çözümünü yazmayı unutmuşum bu arada; yeni bir kullanıcı oluşturdum ve diğerini sildim sorun çözüldü çok şükür . Çok teşekkür ederim ilgilenenlere :)

hiren boot cd ile açıp bootable linux ile önemli dosyaları kurtarıp daha sonra formatlamak en iyisi

- yeni bir kullanıcı hesabı açıp yönetici olarak ayarlayın. (bunu yapmazsak sistem hiçbir ayara izin vermiyor)
- yeni açtığınız hesaptan '' denetim masası > programlar ve özellikleri > windows özelliklerini aç veya kapat '' çıkan listeden '' media features '' işaretini kaldırıp tamam dediğinizde de bir süre işlem yaptıktan sonra yeniden başlatmak isteyip istemediğinizi soracak ve tamama basınız.
- yeniden başladığında eski hesabınıza girin ve exe dosyaları artık eski haline dönmüştü.
- kullanıcı hesaplarından sonradan açtığınız hesabı silin

Geri