Code Week 2018 Kapsamında "Herkes İçin Python" Etkinliğime Katılır Mısınız ?

Kodla Büyü

sinanurun

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar ben Sinan ürün
Codeweek etkinlikleri kapsamında YouTube kanalım üzerinden "Herkes için Python" etkinliği düzenleyeceğim.
cw18-4Mq9r codeweek 4 all Challenge kodu ile etkinliğe okulunuzu ve arkadaslarinizi ekleyebilir mükemmellik sertifikası kazanma şansı yakalayablirsiniz.
07/10/2018 Pazar günü akşam saat 19:30 da başlayacak olan etkinliğimize herkesi bekliyoruz
Www.YouTube.com/c/sinanurun

Sizde Etkinliğinizde Yukarıda ki kodu kullanın daha çok öğrenciyi Python ile buluşturmaya destek olun

Hocam merhaba bizde 5. Snıflara ve öğretmenlerimize 7. Sınıfların scratch anlatmasını kararlaştırdık. Basit bir kaç oyun gösterip kodlama mantığını açıklayacaklar.

tebrikler, forumda kimsenin haberi yok heralde code week olaylarından?

tebrik ederim hocam youtube kanalından da takip ediyorum code week'ten etkinliğinize katılacagım.

katılacak arkadaşlara teşekkürler güzel bir etkinlik olacak kanısındayım
herkese iyi çalışmalar

Hocam nedir bu Code Week tam olarak? Bu kodlarla ortak etkinlik yapmanın amacı nedir? Süreç nasıl işliyor? Etkinliği yapıp sonunda resimle gösterilmesi ya da ortaya bir ürün mü konulması isteniyor, biraz bilgi verebilir misiniz?

Hocam Merhaba,
etkinliğinizi geç farkettim. Önceden haberim olsaydı katılmayı çok isterdim. Fakat kanalınızı takibe aldım. bilgilendirmeler için teşekkürler.

Geri