Code.org şifre verme

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar e-okuldan çektiğim listedeki öğrencilere toplu şifre veriyorum şimdi onlarla paylaşacağım ancak 1 sene şöyle bir sorun olmuştu 1 öğrenci diğerlerinin şifresiyle girip sınıfın yarısının yaptıklarını karıştırmıştı bazısını silmişti falan şimdi ebada direk sayfada o sınıfınkini paylaşırsam öyle birşey olmasından korkuyorum 9 sınıfı da tek tek paylaşamam bir önerisi olan var mı bu konuda?

1- okul sms sisteminiz varsa ve excelden veri almayı destekliyorsa velilere gönderebilirsiniz.
2- kendileri üye olup sizi öğretmen olarak seçerler. Sınıf kodunuzu kullanacaklar.
3- bahsettiğiniz gibi yapıp herkesten şifre değiştirmesini isteyebilirsiniz veya isteyenlerin şifresini değiştirebilirsiniz.
Aklıma gelen bu...

code.org de öğrenci girişlerinde silme var mı hocam. nereden siliyorlar
Hocam öğrencinin biri ne akıla kulluksa kimisinin yaptıkları kodları silmiş kimisinin şifresini değiştirmiş 2 yıl oldu duyulunca başkalarıda ben yaptım benimkide silinmiş vs olayına döndü geçen sene tektek verdim sorun olmadı

1- okul sms sisteminiz varsa ve excelden veri almayı destekliyorsa velilere gönderebilirsiniz.
2- kendileri üye olup sizi öğretmen olarak seçerler. Sınıf kodunuzu kullanacaklar.
3- bahsettiğiniz gibi yapıp herkesten şifre değiştirmesini isteyebilirsiniz veya isteyenlerin şifresini değiştirebilirsiniz.
Aklıma gelen bu...
Çok teşekkürler Hocam

Geri