Code.org sertifika hazırlayan var mı

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Code.org ta başarı gösteren öğrencilere başarı belgesi vermeyi düşünüyoruz. Kendisi başarı belgesi tasarlayan var mı acaba

edit: Şunu yaptım arkadaşlar. okul logosu konulabilir birde. talep olursa paylaşırım.

Powerpoint dosyası aşağıda- Kaydederken farklı kaydet jpg olarak kaydet seçin---

Ekli dosyalar

• Code belge.jpg
    Code belge.jpg
    190.6 KB · Görüntüleme: 763
  • Code belge.rar
    3.3 MB · Görüntüleme: 195
Hocam zaten sertifika veriyor site. Ben Ders 1, 2,3,4 ve Hızlandırılmış Kurs Sertifikalarını renkli oyun sertifikalarını renksiz çıkartıp karne günü vericem öğrencilere.
Ama codemonkey için sertifika ya da başarı belgesi olsa iyi olur aslında.

Hocam Code.org kendisi belge düzenliyor. Ama alternatif olarak bende bir tane yolluyorum. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• DUMLUPINAR BAŞARI BELGESİ.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 108
  • DUMLUPINAR.JPG
    DUMLUPINAR.JPG
    87.2 KB · Görüntüleme: 800
carismatic_s' Alıntı:
Hocam Code.org kendisi belge düzenliyor. Ama alternatif olarak bende bir tane yolluyorum. Kolay gelsin.

Hocam izniniz olursa kullanmak isterim. Elinize sağlık.

Sertifika verdiğini biliyorum Ama aşağıda benim imzam, müdürün imzası logosu filan da olsun istiyorum. Bir tane tasarlamaya başladım kendim de zaten. Bitince paylaşırım

isteyen olursa yukarıda paylaşayım arkadaşlar. powerpoint te yaptım. 2016 da. Tahminim 2010 ve üstünde açar.
Bilmiyorum bana daha samimi geldi code orgtaki sertifikadan. okul logosu filan da koyacağım

Hocam güzel olmuş elinize sağlık. Paylaşsanız alabilirlm ben :)

metin ve görseli düzenlemek isteyenler için

Ekli dosyalar

• Başlıksız-3.jpg
    Başlıksız-3.jpg
    261 KB · Görüntüleme: 592
  • Başlıksız-3.rar
    5.5 MB · Görüntüleme: 76
Geri