çocuklarınızı milli eğitim bakanlığından koruyunuz

Kodla Büyü
bi yorum okudum bugün. milli eğitim bakanları ve çalışmaları ile ilgili;
"hüseyin çelik YAP-BOZ, nimet çubukçu YAP-BOZ, ömer dinçer BOZ-BOZ"
:puhaha: :puhaha: :puhaha:

hayalcisuat' Alıntı:
:puhaha:
:lol:

Ben katılmıyorum başlıkta geçen cümlesine. MEB'in öğretmen camiasını yıprattığı konusunda hemfikirim ancak eleştiri yapılırken ağzına gelen herşeyi söylemek eleştirilerin ciddiye alınmamasına neden olur. Öğrenci ve velilerin MEB'den pek de şikayetçi olduğunu düşünmüyorum.

oyungezer' Alıntı:
Ben katılmıyorum başlıkta geçen cümlesine. MEB'in öğretmen camiasını yıprattığı konusunda hemfikirim ancak eleştiri yapılırken ağzına gelen herşeyi söylemek eleştirilerin ciddiye alınmamasına neden olur. Öğrenci ve velilerin MEB'den pek de şikayetçi olduğunu düşünmüyorum.
Amaç bu adamların ne mal olduğunu halka da anlatmak zaten.Biz biliyoruz da herkes bilmiyor. Az bile söylemiş Muharrem İnce...

jazemin' Alıntı:
oyungezer' Alıntı:
Amaç bu adamların ne mal olduğunu halka da anlatmak zaten.Biz biliyoruz da herkes bilmiyor. Az bile söylemiş Muharrem İnce...
Hocam şikayetçi olduğunu düşünmüyorum derken bence bu konuda olumlu adımlar da atıldı demek istiyorum. En azından bakış açımız biraz değişti diyebilirim.

hayalcisuat' Alıntı:
:puhaha: :puhaha: :puhaha:

dinlemedim muharrem inceyi böylemi demiş
oyyy ne güldümm

:puhaha:

Geri