Çocuklarımız için güvenli bilgisayar kullanımı animasyon !!!

Kodla Büyü

birolgenc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar internetten bulduğum bu animasyonu ülkemize uyarlamaya çalıştım çocuklardan çok ailelerin izlemesi gereken bir animasyon aslında son günlerde istismara uğrayan çocuklarımızı korumak için asıl iş ailelere düşüyor.. çocuklarımız bilgisayar başından hiç kalkmıyor diye şikayet etmekle olmuyo maalesef gerekirse çocuklarımızın oynadığı oyunlara kadar herşeyiyle ilgilenmeliyiz. Sadece şikayet eden herkese izletilmeli..Olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum... sosyal medyadada paylaşırsak hem aileleri bi nebze olsun bilinçlendirmiş hemde dersimizin seçilmesi için ufakta olsa bir propaganda yapmış oluruz...Saygılar :!: :!: :!: :!:

https://www.youtube.com/watch?v=_LGHvIOrxCY

Aileler de çocuklarla beraber oyun oynasın izlenimi verdi bana. Bilinçli internet kullanımını sadece internette gelen reklamları kapatmak ve cocukla beraber babanın da oynaması olarak gösteriyor. Cocuga zararlı olabilecek siteler ki oynadıkları oyun o tarz bu sitelere girilmemesi gerektiğini söyleseydi baba reklamları kapatmasını göstermesinden daha iyi olurdu. Bir süre çocuk oynadıktan sonra diğer aktiviteleri yapması gerektiğini de belirtebilirdi.

Ayrıca çalışma için teşekkürler. Yorumum biraz olumsuz oldu kusuruma bakmayın.

mehmetural hocam çok haklısınız animasyon o konuda yetersiz yani anlatılmak istenen şeyi aslında direk olarak vermiyor bu nedenle bende ara kısımlara mesaj şeklinde yazmaya çalıştım... bu avataria denilen oyun ve çocuk istismarı sonrası bi nebze fayda olsun diye bu animasyon üzerinde çalıştım izlediğiniz için ve Yorumunuz için teşekürler

Geri