Clonzilla İmaj Yedeklerim

Kodla Büyü
xp imajı dil seçimine gelmeden bu hatayı veriyo "the directory /home/partimag/2014-11-09-00 img for the inputed does NO exsit" nasıl düzeltebilirim?

Dün çalışan E.T. imaj linkleri bu gün çalışmıyor hocam. Güncelleme mümkünmüdür?

Emeğinize sağlık. Tamam inşallah hocam. Yine 32 gb flash yeterli olur mu? Ona göre hazırlık yapayım. :D

mondigliani' Alıntı:
xp imajı dil seçimine gelmeden bu hatayı veriyo "the directory /home/partimag/2014-11-09-00 img for the inputed does NO exsit" nasıl düzeltebilirim?
hocam home/partimag içerisindeki 2014-11-09-00 isimli klasörün ismi değişmiş olabilir, yada içerisinden dosya silinmiş te olabilir.

imajın özelliklerinide paylaşayım
1. format atılıp windows7 kurularak lisanslanmıştır
2. office 2010 kurulu
3. adobe programları kurulu (photoshop, dream wawer vb.)
4. frontpage
5. tarayıcılar
6. java
7. netframework
8. scratch, kodu, small basic
9. meb lisansı
10. antropi
11. vlc, adobe reader

2. faz da formatlanıp win8 kurulmuş lisanslanmamıştır, lisansı internet üzerinden otomatik yapılıyor.
ekrana çıkan büyük ok sorunu giderilmiştir
admin şifresi istememektedir.
aklıma gelenler bunlar.

hocam selamlar.

win xp olan imajı indirdim. problemsiz klasöre çıkartıp flash diske kopyaladım ve anlatılan şekilde flashı bootable yaptım. ancak 2 ayrı flasla ve 3 ayrı bilgisayarda denememe rağmen format başlamıyor. bir bilgisayarda usb den çalıştırınca missing operation system hatası alıyorum. hdd den başlatınca bilgisayar normal açılıyor.

nerde hata yapıyor olabilirim. önerisi olan var mıdır?

Okulda ki fiber internet ile geçen seneye kadar ne güzel indiriyorduk artık meb interneti yandex.diksk ve google drive çalıştırmıyor.

stbolen' Alıntı:
hocam selamlar.

win xp olan imajı indirdim. problemsiz klasöre çıkartıp flash diske kopyaladım ve anlatılan şekilde flashı bootable yaptım. ancak 2 ayrı flasla ve 3 ayrı bilgisayarda denememe rağmen format başlamıyor. bir bilgisayarda usb den çalıştırınca missing operation system hatası alıyorum. hdd den başlatınca bilgisayar normal açılıyor.

nerde hata yapıyor olabilirim. önerisi olan var mıdır?

güncel

Clonzilla başlarda çok karmaşık geliyordu ama, alışınca cidden büyük kolaylık. Bugün 3 sorunlu bilgisayarı 30 dakikada temiz imaj atarak hayata döndürmenin mutluluğunu yaşıyorum. Driver, lisans, program, sertifika derdine son..

Geri