CLEVER BOARD 45 AKILLI TAHTA YARDIM

Kodla Büyü

supervisor

Üye
MRB;

BT SINIFINDA AKILLI TAHTA VAR AMA ÇALIŞTIRAMADIM.
-ORJİNAL SERİ DÖNÜŞTÜRÜCÜ VE KABLOSU + USB UZATMA KABLOSU YOKTU AMA DIŞARIDAN ALDIK BUNLARI BİLGİSAYARA TANITTIM. KABLOYU BİLGİSAYARA VE TAHTAYA BAĞLIYORUM AMA TAHTADA HİÇBİR GELİŞME YOK YANİ IŞIK FİLAN YANMIYO PANELİNDE. BU TAHTANIN BAŞKA BİR GÜÇ BESLEMESİ VAR MI? BEEN BULAMADIM.

-YARDIM ALABİLECEĞİM YETKİLİ BİR NUMARA BİLİYORMUSUNUZ. YANİ BT SINIFLARIYLA İLGİLİ
-YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM.
-TEŞEKKÜRLER

fatihagirtas@hotmail.com

onunda sürücüsü felan mı va racep hocam yok mu cd si felan :p

Bizdeki tahtada başka bir güç beslemesi yok. Tanıtmak da gerekmiyor. En azından ışıkları yanması gerekiyor. Ama o kablo bağlantısı çok nazlı bir bağlantı. En ufak bir temasta bağlantı kopabiliyor. Ve bilgisayar açıkken takıldığında görmesi sorun olabiliyor. Ben böyle durumlarda bilgisayar kapalı iken bağlantıyı yapıp daha sonra bilgisayarı açıyorum tahta çalışıyor.

akıllı tahta

bununla ilgili bir sunum var umarım işinize yarar

Ekli dosyalar

• AKILLI TAHTA.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 505
supervisor' Alıntı:
MRB;

BT SINIFINDA AKILLI TAHTA VAR AMA ÇALIŞTIRAMADIM.
-ORJİNAL SERİ DÖNÜŞTÜRÜCÜ VE KABLOSU + USB UZATMA KABLOSU YOKTU AMA DIŞARIDAN ALDIK BUNLARI BİLGİSAYARA TANITTIM. KABLOYU BİLGİSAYARA VE TAHTAYA BAĞLIYORUM AMA TAHTADA HİÇBİR GELİŞME YOK YANİ IŞIK FİLAN YANMIYO PANELİNDE. BU TAHTANIN BAŞKA BİR GÜÇ BESLEMESİ VAR MI? BEEN BULAMADIM.

-YARDIM ALABİLECEĞİM YETKİLİ BİR NUMARA BİLİYORMUSUNUZ. YANİ BT SINIFLARIYLA İLGİLİ
-YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM.
-TEŞEKKÜRLER

fatihagirtas@hotmail.com

hocam siz bu yazıyı 2007 de yazmışınız şuan bende aynı sorunla karşı karşıyayım nasıl bir çözüm buldunuz

sahara Cleverboard dan bir tane de benim sınıfımda var. kurulum yapmaya çalışıyorum nasıl yapıldığını bulursam burada paylaşırım. Başka deneyimi olan yok mu?

Geri