Çizikleri kasko karşılar mı?

Kodla Büyü

izmirlim80

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar arabamı yazın satmayı düşünüyorum. Arabada darbe falan yok, ama çizikler var, 4-5 yerde, malum okulda çiziliyor. Ben kaskonun bitiş tarihine yakın arabadaki 4-5 yeri kaskodan boyatabilirmiyim. Hani adamlar neden olduğu zaman değilde şimdi getirdiniz derler mi?

evet auto king ile yapılıyor, kasko delinmiyor...anlaşmanıza göre 4 yada 8 yer boyatabiliyorsunuz, hasar olarak görünmüyor tramerde, ben yaptım sabah verdim akşam aldım güzel oldu, tavsiye ederim...

evet bedava hocam yılda 4 yada 8 hakkın var, tıp kı bir cam değiştirme hakkın olduğu gibi, bu da kaskonun avanatajı, mutlaka kaskosu olanlar, yıl içinde çiziklerinden göçüklerinden sürtmelerinden vs kurtulsun derim...

hiç önemli değil kaskonuzun aouto king anlaşmanızdan yanlış hatırlamıyorsam 30 cm e kadar 3 veya 5 adet hakkınız var ayrıca iç döşeme onarımı cam onarımı gibi haklarınız da var kaskonuz bozulmadan sorgu sualsiz yapılıyor.
auto king yoksa bile 2000 liraya kadar exper raporsuz falan yaptırıyor. Benim kaskom anadolu sigorta idi ama çoğunun anlaşması var.
önceden randevu almanızı öneririm ayrıca işçilik konusunda farklı yerler farklı titizlik gözterebiliyor. onarımlar sırıtmasın iyi araştırın.

Mini onarım limitleri sigorta şirketlerine göre değişiyor. Hemen hemen tüm şirketlerle anlaşmalılar. Geçen hafta tampondaki sıyrıkları yaptırmıştım.

Ankara Ostim AutoKing :+1:
ezbere her yere verme aracı yamalı bohçaya çevirirler sonra.
saygılar

hocam bence boyatma. boyalı araç şüphe uyandırıyor alıcıda. Ben şahsen boyalı araca, parça boyalı dahi olsa şüphe ile bakarım. Çizik halini görüp almayı tercih ederim.

kasko ile yapılıyor auto king ile faakat arabanızda boya değişen yoksa hiç oynamayın çizikten dolayı demez alan kişi direk boyalı gözüyle bakar

serkancuneyt' Alıntı:
kasko ile yapılıyor auto king ile faakat arabanızda boya değişen yoksa hiç oynamayın çizikten dolayı demez alan kişi direk boyalı gözüyle bakar

foto ve belgesi var zaten, alım satım için sorun olmayacaktır, zaten sorun olacak olanları kasko yapmıyor, yani hadi sürtmem var yaptırayım diyemiyorsunuz onlar önce bakıyor sonra olur diyor bu kapsamda.ve daha önce dediğim gibi tramerde görünmüyor bu küçük hasarlar...

autoking de tampon boyattım(tampon olduğu için boyattım) fakat boya olduğunu bakar bakmaz anlaşılıyor.. 1 yıllık arabada ne güneş yanığı var ne başka bişey rengi tutturamamışlar.

Kapıda taş vuruğu vardı mercimek kadar, bütün kapıyı boyacaz diye tutturunca bırak kalsın dedim..

geçen kayın birader boyattı, çiziği boyamışlar diğer tarafa başka aracın boyasını sıçratmışlar...

bedava diye kanım gitmeyin mecbur değilseniz.. 50 tl verin bir boyacıya kat kat daha iyi iş yapar...

boyatırsan ucuza satarsın aracını. bence çizik için boyatma. alacak kişi nerden bilecek ve güvenecek çizikten boyandığını. çok zarar edersin

her_dem' Alıntı:
boyatırsan ucuza satarsın aracını. bence çizik için boyatma. alacak kişi nerden bilecek ve güvenecek çizikten boyandığını. çok zarar edersin

Buda mantıklı tabi. Neyse yazın ilanını atarım siteye :)

bizim arabada ufak bir darbe vardı sağ arka kapıda. kaskoda bu tarz ufak darbeler karşılanıyor. fakat bizim tamircimiz fotoğraf çekip dosya açmayı unuttuğu için kasko bişey yapamadı. ama bence de boyatmayın, alan kişi de şüphe uyandırabilir.

Geri