Civic yakıtları nasıl

Kodla Büyü

rasim

Site Gezgini
Arkadaşlar Honda Civic 2007 ve üstü modelleri kullananlar varsa yakıt konusunda nasıl ne kadar yakıyor benzinde veya tüpte bilgi verebilirler mi?

2007 üstü civic kesinlikle vtec motorlar kadar ekonomik değil yakıtı başınızı ağrıtabilir lpg seçeneği var tabi ama

2007 civic ne kadar yakar bilmem de hocam civic alırsan arabanı ancak yine bir civicle değiştirsin,
kafandaki diğer araçları da yazsaydın keşke herşey yakıt değil artılar eksiler alt alta toplamak lazım

bellagio' Alıntı:
2007 üstü civic kesinlikle vtec motorlar kadar ekonomik değil yakıtı başınızı ağrıtabilir lpg seçeneği var tabi ama

2005 civic ile 750 km yaptım ama 2009 ile 850 km yaptım uzun yolda, aracta bir iğnelik yer yoktu, yere yapışmış halde...

celikumit' Alıntı:
2007 civic ne kadar yakar bilmem de hocam civic alırsan arabanı ancak yine bir civicle değiştirsin,
kafandaki diğer araçları da yazsaydın keşke herşey yakıt değil artılar eksiler alt alta toplamak lazım

Alternatif olarak dizel araç düşünüyorum. Araştırdığım kadarıyla fiatın multijet motorları iyiymiş. onlara baktım ama tamö içime sinmiyor civic tede yakıt nasıl o düşündürüyor.

eyolcu' Alıntı:
bellagio' Alıntı:

2005 civic ile 750 km yaptım ama 2009 ile 850 km yaptım uzun yolda, aracta bir iğnelik yer yoktu, yere yapışmış halde...

bu tamamen sizin kullanımınızla alakalı bişey hocam 2 aracın motor değerleri çok farklıdır vtec zaten yakıt ekonomisi için yapılmış bir motordur kaldı ki siz uzun yolda yapmışsınız uzun yol değerleri kullanımla çok alakalıdır

2009 civic elagance lpgde 63tl ile sehir içi 287 km yol gidiyo sehir dısı hiç bisey yakmıyo desek yeridir

bellagio' Alıntı:
eyolcu' Alıntı:
bellagio' Alıntı:

bu tamamen sizin kullanımınızla alakalı bişey hocam 2 aracın motor değerleri çok farklıdır vtec zaten yakıt ekonomisi için yapılmış bir motordur kaldı ki siz uzun yolda yapmışsınız uzun yol değerleri kullanımla çok alakalıdır

tabikide hocam kullanıma bağlı.. ortalama 110 ile gittim. Kalkışlarım filan çok sert değil her zaman normal kalkış....

Geri