Citroen C4 mü, Yeni megane 3/hatchback mi?

Kodla Büyü

eğitimşart

Site Gezgini
Citroen C4 mü, Yeni megane 3/hatchback mi daha iyidir? Kullanan arkadaşlar veya bilgisi olan varsa hangisini tavsiye edebilir ?

focus neden düşünmüyorsun? c4 kullandım ama focusun rahatlığı yok ve donanım olarakra focuslar çok daha iyi. megane3 ün sıfırını arkadaş alacaktı, iç malzeme kalitesinin cliodan farklı olmadığını, bunun rahatsız edici olduğunu söylemişti ve vazgeçmişti.

c- hiçbiri
Eğer radyo butonsa Görünüş olarak c4 ama uzun vadede megan(daha çok tutuloyo rahat satarsın.)

şahsi tercihim, fransız arabalarını beğenmem. illa ki ikisinden biri olacaksa tabiki citroen. reno vasatın üstüne çıkamadı genel kalite olarak.

Bence yeni c4 ler gerçekten güzel megane 3 de güzel karar vermek zor ama citroen ağır basıyor..

Başka alternatiflerede baktım ama yakıt olarak ve dış görünüş olarak bunlar hoşuma gitti.. Aslılnda favori görünüş olarak megane hb ilgimi çekiyordu ama oto fuarında citroenleride beğendim özellikle ds5 ve 4 çok güzel ama çok pahalı ve C4 hakkındada iyi şeyler duydum ..

Arkadaşlar Megane 3 son kasanın bir öncesi
Kıyas yaparken son kasa ile karşılaştırıyorsunuz gibi geldi bana
Yoksa C4 ü tabiki megane 3 e yeğlerim.

Yeni-Renault-Megane-3.jpg

Citroen C4 ;
1.6 e-HDi 115 HP MCP
Maksimum tork (270 (Overboost ile: 285)
Şehir içi (L/100 km) 4,2 LT
Şehir dışı (L/100 km ) 3,5 LT
Ortalama (L/100 km ) 3,8 LT
:wink:

ithal megane 3 aldk arefeden önceki gün fransızlara karşı cok önyargılıydm ama megane 3 bunu kırdı al bin hocam..elden cıkartırken anında gider

o kadar zaman megane 2 bindim öyle abartıldığı gibi durum yok. iç malzeme kalitesi iyi değil bu doğru ama avantajıda çok

hocam megane 3 kullanıcısı olarak tavsiye ederim. Fiyat skalasında performansı iyi bir araba az yakar yedeği bakımı diğerlerine göre ucuz önceki reno versiyonlarına göre kaliteyi oldukça arttırmış durumda...

bence ikisi dedğil.diğer arkadaşlar ford dedi.bende opel astra yeni kasa diyeyim bari.mazda 3 te olabilir.

Kardeşimde megane dynamic 2 var bazen biniyorum atak konforlu araba neden bu kadar kötüleniyor anlamıyorum. Megane 3 her türlü alınır yani..

eğitimşart' Alıntı:
Citroen C4 mü, Yeni megane 3/hatchback mi daha iyidir? Kullanan arkadaşlar veya bilgisi olan varsa hangisini tavsiye edebilir ?
manuel mi otomatik vitesmi?
benzinlimi dizel mi?
ikinci el mi sıfır mı?
ona göre karşılaştıralım

hocam bende 2012 model C4 1,6 e-hdi 112 beygir otomatik var
gerek performans gerekse yakıt olarak gayet memnunum
çekişi çok iyi arabanın 130 la giderken bile gaza biraz yüklenince seni koltuğa yapıştırıp hızlanıyor araba
iç tasarımı çok hoş zaten
tavsiye ederim :+1:

2009 megane 3 1.6 16v sahibiyim
+ yol tutuş
+ tutumlu 115HP motor
+ frenler
+ tasarım (bu araç 2008 sonunda piyasaya çıkmıştır, dikkat ederseniz yeni astra-citroen c4 gibi yeni modeller neredeyse Reno dan kopyala -yapıştır yapmışlardır)
+ Küçük oranlı ve kısa yollu 6 ileri vites kutusu.
+ fiyatına göre alınabilecek iyi araçlardan biri.
+ 2. el anvantajı
-iç dizayn sıradan
-iç malzeme kalitesi ve mühendisliği yetersiz.(radyo teybin-direksiyonun-orta konsolun zamanından önce deforme olması ve soyulması gibi)
-arka diz mesafesi vasat
-altı çok alçak (avrupa üretimlerde)

Babamda da megan 2 var, beğendiğim bir araba ama c4 ü görünce kararsız kaldım hangisi daha iyidir diye,citroen e hdi gerçekten cok az yakıyor ama 57-60 000 TL gözden çıkarmak gerekiyor..

"bu değil.. bu değil... bu da değil... bu hiç değilll bunları herkes yapar ben inssanlar mutlu olsun volkswagen'e binsin isitiyorumm" :eek:

bu mantıkta adamlar var ,volkswagen(audi de olabilir) olmazsa hiç bir şeyi beğendiremezsiniz.sizin aradığınız sınıfa bakmadan allahtan polo öneren çıkmamış.nasıl olsa vw diye.

hakanharuny' Alıntı:
eğitimşart' Alıntı:
manuel mi otomatik vitesmi?
benzinlimi dizel mi?
ikinci el mi sıfır mı?
ona göre karşılaştıralım

dizel modeller ve manuel otomatik farketmez. sıfır veya temiz ikinci el... 10 bin üstü kredi olcak.. çok açılmak istemiyorum. Aslında ford fiesta uygun ama eşim kücük old. için beğenmiyor.. Megane ve C4ün içi ferah digerlerine göre.. Acil değil zaten araştırıyoruz..

Geri