Chromeda gereksiz bir kasılma hissediyormusun?

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bana göre son zamanlarda Chromeda gereksiz bir kasılma var sizde de durum böyle mi?
Genelde bir kaç farklı siteye girince oluyor. Ekletileri ve yer imlerini kaldırıp denedim ama sonuç değişmedi. :)

hasari hocam, aşağıda bir iki siteden bilgi alıp gönderiyor gibime geldi benim de.. istatistik felan içinmi artık.. bi de google adse felan geçiyor.. bence bu yüzden

impetus23' Alıntı:
hasari hocam, aşağıda bir iki siteden bilgi alıp gönderiyor gibime geldi benim de.. istatistik felan içinmi artık.. bi de google adse felan geçiyor.. bence bu yüzden
Bunun için reklam engelleme eklentisini kullanıyorum. Gezinti servisini de sürekli kapalı tutuyorum. Ama nafile. Sanki son sürümlerde kodlama ile ilgili bir şeyler var.

Evet kaç gündür bende bilgisayara yoruyorum... Özellikle sekmeler arasında geçişte deli ediyor beni :S

s_kajmeran' Alıntı:
Evet kaç gündür bende bilgisayara yoruyorum... Özellikle sekmeler arasında geçişte deli ediyor beni :S
Site içerisinde kasılıyor bir süre bekledikten sonra gezinmeye izin veriyor. Şimdilik Mozillaya geçtim ihtiyaç duyduğum eklentilerin benzerini de bulup mozillaya kurdum fakat Chrome bunu neden yapıyor çözemedim. :)

Geri