chevrolet kalos 1.2 nasıldır?

Kodla Büyü

onurbulut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 2004 model 64.000 km de 1.2 motor bi kalos buldum 13.600TL fiyat istediler nasıl sizce uygun mu?

bir arkadaşım yokuşlarda bayılıyor demişti bu araç için. ben kullanmadım..

şehir içinde sorun olmaz ama uzun yolda 1.2 yetersiz kalır hocam. 1.4 olsa daha iyi olur.

Hocam bilmiyorum hangi ildesiniz ama bizim okulda bir hocamız satıyor arabasını 2005 model.km.sini tam bilmiyorum ama triger kayışını ve diğer bakımlarını 4 ay önce yaptırdı. En son 13500 TL istiyordu.belki pazarlık payı vardır gene.(İstanbul - Ümraniye)

Hocam ben 2 yıldır 2004 model chevrolet kalos 1.2 HB kullanıyorum..İlk zamanlarda benzinli olarak kullandım ama çok yakıyor o şekilde cünkü motoruna göre kasası biraz ağır bir araba... son 8 aydır da tüple kullanıyorum...Tüplü haliyle 1 lt lpg ile şehir içinde 9-10 km .. şehir dışında ise 14 km falan yapıyor... Gayet hesaplı... Fakat tüp taktırdıktan sonra bagajı iyice iptal oldu zaten küçüktü...Arkadaşlarında belirttiği gibi yokuşlarda biraz kesiliyor vites küçültüyorsunuz ama genel olarak 120-140 km hızla gidebiliyorsunuz fazlasını beklemeyin tabii. Araba çok sessiz bazen kırmızı ışıklarda stop mu etti diye tereddütler bile yaşanıyor ; ) Araba küçük gözükmesine rağmen içi çok geniş binenler şaşırıyor..Bu araba konusunda tek içime sinmeyen euroncap'ten 3 yıldız almış olması biraz güvensiz yani .. Ben geçiş arabası olarak aldım yeni model olsun diye ... fiyat performans olarak öneririm.. Merak ettikleriniz olursa cevaplarım hocam ... iyi günler.

yarın bir Kalos alma ihtimalim var arkadaşlar. kullanan arkadaslar artısını ve eksisini yazabilirmi? 1.2 motor ve lpg li 2006 model

Bende bir süredir bu aramalara bakıyorum ilk mesajda 13 bin görünce ne oluyor dedim

Geri