Chevrolet Cruz'a

Kodla Büyü
aman kardeş aman.
bende vardı otomatik vites olanı.
araba süper.motor sesi sıfır.lastik sesi içeri almıyor.teknolojisi süper.ön konsol süper.tipi süper.sanki bmw kullanıyormuşun gibi hissedersin.hee bunlar iyi yanları gel melim eksilere...
şehir içi 100 km ortalaman yaklaşık 12 litre olur.dersenki lpg taktırayım.cruze lpg olmuyor.pistonlar çelik deği.l magnezyum karışımı çok masraf açar sana.
he sen genede almak istersen 123 beygirlikler var sakın 115 lik alma motor çekmiyor.

Yalnızca yakıt mı sıkıntı 2009 Cruz almayı düşünüyorum ama LPG li olanlarda mı sıkıntı çıkarır

sadece yakıt derken hocam sanırım günümüzde en önemli özelliklerden biri bu . çok yaktığını duyduydum bende. bu araçların dizeli düşünülebilir diyecem onlarda 2.0 motor

aman hocam uzak dur bende 113 bg lik olan vardı 2010 model hiç memnun kalmadım çekmiyor araba konfor rahat iyi ama yokuşta şahinden farksızdı satarkende zor sattım yakıtım iyiydi ama dediklerimde önemli şeyler

Benim arkadaşım tatile çıkarken kendi arabasıyla çıkamıyor.O kadar çok yakıyor araba.Tüp ile performansının çok düşeceğini düşündüğü için de tüp taktırmıyor.

benim yakıt şehir içi 27 şehir dışı 22 kuruştu lpg takılıydı

Cruze gerçekten iyi araba marka imajını hesaba katmazsak. Yakıtın fazla olduğu konusunda aynı fikirdeyim ama abartılacak kadar da değil. Eşdeğerlerine baktığınızda arada bariz uçuk farklar da yok yani. Rahat ve dolu araçlardır. Çekmiyor diyenler için söylim cruze motoru aracın kasasına göre küçük kalıyor. Yani ağırlıktan dolayı çekiş sorunu gözlenebilir. Şahsen bende arıyorum cruze...

valla cruze kullanıcısı olmasam söylediklerimi dikkate alma donanım haberde öyle bir fanları var ki hiç laf kondurtmuyor. youtube da sürüce cruze hız testi cruze gitmiyor diyenler izlesin diyen tonlarca video var sen hiç fokusuna corollana böyle bir video çekme ihtiyacı duyarmısın? duymassın umurunda da olmaz vallahi gitmiyor araba, atmosferik motormuş da falan filan hepsi hikaye otobanda lpg ile 205i bende gördüm gidiyor ama hafif bir rampa görse öyle bir bayılıyor ki yüksek devir kullanman gerekiyor (5000-6000) bu da fazla yakmasına sebep oluyor normalde çok yakmıyor emsalleriyle aynı. birde 124 beygirlikleri var oda aynı 113le arasında hiçbir fark yok chevrolete klubü sitesine bakabilirsiniz, paran varsa beğeniyorsan sıfır 2.0 lık olanları alın ama diğerlerini önermem.

Ben alırken 28 e almıştım dedim clioya 25 vereceğime biraz daha verir güzel görünümlü araba alırım dedim ama valla clio alsam daha memnun kalırmışım. güvenlik konfor güzel araba onlara lafım yok ama araba çekmeyince benzin döküp yakasınız geliyor okadar söyleyeyim. kronik sorun olarak ta bagajdan lokurtular geliyormuş çok rahatsız edici o bende yoktu. sonuç olarak darbesiz boyasız 50binde lpg li tertemiz cruze u mu 27.250 ye sattım gerisini siz düşünün

1 hafta kadar kullandım.Benzinli idi. yalnız kesinlikle kasa çok ağır bu arabaya. Araba gitmiyor. Ben kendim dizel kullanıyorum kendimce onunla kıyas yaptım iye düşünüyorum ama diğer arabalara göre de kesinlikle motor zayıf kalıyor.

gezemedikten sonra cruz veya başkla model araba hikaye... konforlu olsa nolur. 12 lt demiş bir hocam... benzinin 5 tl olduğu ülkemizde çok akıllıca geldi cruz alıp gezmek .. nette gezindiğim kadarıyla düşük km li çok cruz var satışa çıkmış...bu kadar bol çeşidin olduğu piyasada ben şahsen cruz almam.. :shock:

Geri