Cepten Nasıl Toplu Sms Çekilir?Yardım Lütfen

Kodla Büyü
Cep telefonuna tanımlı sms paketinden eksilmek üzere halk eğitim merkezi kursiyerlerine mesaj göndermek istiyoruz. Bu işi yapan şirketlerde yüksek fiyatlar mevcut. Bu işi daha ekonomik yapmanın yolu yok mudur?

Örneğin nokia bir telefon alıp PC Suite üzerinden aynı anda birden fazla kişiye mesaj gönderilebilir mi?

pc suite bile gerek yok kursiyerlerinle nokia telefonunda bir grup oluşturup gruba msg atabilirsin.

Merhaba;

- Hat Vodafone ise web üzerinden mesaj atabilirsiniz. Kullanıcı oluşturduktan sonar
- Hattı Android bir telefona takın. Airdorid yazılımı indirin. Ağa bağlı bir bilgisayarın takıldığı kablosuz modeme wireless ile bağlanın. Airdroid ile açın size bir adres verecek bilgisayardan ona girin. Açılan pencereden mesajlara tıklayın listeden istediklerinizi seçin ve gönder diyin. (Denemedim ancak en kullanışlı yöntem bu gibi duruyor)

- Telefonların Usb bağlantı programlarıyla çözebilirsiniz.
- Ekranı büyük bir android veya 3g destekli tablete hattı takın. Cihaz üzerinden listeden seçerek gönderin.

Aklıma gelenler bunlar idi. İyi çalışmalar. (Unutmayın yaptığınız işlem yasal olmayabilir.)

Geri